Barbara Rachwalska

Barbara Rachwalska-Pawlicka

7,4
2 800 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barbara Rachwalska

Szkoda, że Pani Barbara nie może teraz zobaczyć na ekranie swojego wnuka Antka Pawlickiego, utalentowany chłopak poszedł w ślady babci.

ciewie

Nie kpij sobie ze wspaniałej polskiej aktorki. Jej nieudany wnuk to aktorskie zero.

realkriss

popieram ona jest rewelacyjna a jej wnuk to średniak na pewno lepszy od Szyca ale nic poza tym. Utalentowani aktorzy polscy mają teraz po 60 kilka lat reszta te 30 latki to słabizny na maxa

maciej2801

Tia, nie ma to jak pusta generalizacja o.O

PS
Oczywiście nie ma w Polsce utalentowanego 30-latka ?

pixi222

po 30 tak przed nie ma

maciej2801

aha, ale to nieprawda :P, bo
Tomasz Schuchardt
Dawid Ogrodnik
Marcin Kowalczyk III
Paweł Domagała - talent komediowy ;)
Piotr Żurawski

Michał Meyer, Mateusz Kościukiewicz ??

pixi222

Tomcio z nich wszystkich jest bardzo dobry. Reszta to zagrała w jednym filmie i są srednimi albo słabymi aktorami

maciej2801

Widzę, że widziałeś te wszystkie ich pojedyncze filmy ?? :3
Przecież jedna rola może pokazać wielki talent aktora lub jego potencjał....

PS
Mówiliśmy o utalentowanych aktorach, a nie bardzo dobrych/dobrych/średnich :P:P

pixi222

skoro podajesz nazwisk aktóre zagrały w 2 filmach i po tym nazywasz ich utalentowanymi no to sorry Tomcio, Blondas i Piotr to chociaż mają jakis dorobek filmowy

maciej2801

Nie odpowiedziałeś na pytanie :P Kto ma 2 filmy ? :P

Dawid Ogrodnik ma 4 filmy (w tym nominacje za 3 role) + epizody serialowe;
Marcin Kowalczyk III - 4 filmy;
Paweł Domagała - 12 filmów (role od mikrych do większych - tak się rozwija aktor) + seriale (tu ma dużo);
Michał Meyer 5 filmów + seriale i dubbing, muzyka;
Mateusz Kościukiewicz 14 filmów + seriale i 1 dubbing

PS
Można mieć kupę filmów na koncie, a talentu mało :P Można też mieć kilka ról, a wybitnych ;)

maciej2801

To niestety nie tylko kwestia braku talentu w polskim kinie. Z obsadą jednego filmu z lat 60-70 można by teraz zrobić tych filmów 10. Myślę że wielką zasługą tamtych lat był teatr. Dziś wśród tych młodych mamy w większości do czynienia z wyrobem aktoropodobnym. Dziś z tv wylewa się fala popłuczyn

realkriss

Realkriss- Czy ja kpiłam sobie z pani Barbary? W życiu!!! Myślę, że to bardziej ty jej teraz podpadłeś(aś) ;)

ciewie

A ja się zgadam :) Potrafi dobrze odnaleźć się w każdej roli! Widziałam wiele filmów/seriali z nim + spektakl teatralny i naprawde swietnie sobie radzi :)
Ci co mają 60 lat są po prostu doświadczeni, obecni 30-latkowe jak będą mieć 60 lat to tez tacy będą ; ]

Nullcia_2

No i brawo :)

Nullcia_2

?w zyciu nie będą....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones