Barkhad Abdi

Barkhad Cabdi

7,6
4 939 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Barkhad Abdi
Shadow_dawnego_ggggggg

To się dopiero rozwinął w tej roli xD

kryst007

A co, bardzo mała to była rola? Fakt, że filmu nie oglądałem

Shadow_dawnego_ggggggg

Jedna scena ;)

kryst007

Widziałem Twój blog. Jak myślisz? Kto teraz dostanie oscara za pierwszoplanową rolę męską? Typujesz już kogoś?
Czy wg Ciebie to możliwe aby T. Cruise bo prawie 20 latach znów przyznali nominację za ,,Króla przemytu"? Bo słyszałem takie opinie, że to jego najlepsza rola od czasów ,,Jerry Maguire".
Czy to możliwe, że Gosling dostanie nominację, a może H. Ford, który jest kojarzony tylko z filmami s-fi, sensacyjnymi i przygodowymi (choć już raz tą nominację w latach 80. dostał).

Shadow_dawnego_ggggggg

Aktorskich nominacji dla Goslinga i reszty, to zdecydowanie nie widzę, za to BD2049 ma jak w banku nomki w kategoriach technicznych, ewentualnie też za reżyserię i film, jak w przypadku "Mad Maxa". Cruise'a w "Królu przemytu" nie widziałem i nie wypowiem się.
Poza tym swojego bloga o ostatnich Oscarach, to troche bym zmienił (np. "Moonlight" u mnie awansowało przez ten czas do 3 miejsca, tuż za "La La Land" i "Manchesterem", poza tym forma wypowiedzi).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones