Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
60 882 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

Na początku był zawód i niedowierzanie. Teraz jest radość z wyboru i ogromne nadzieje. Ben
będzie rewelacyjny w roli Batmana. Dojrzały, poważny, wielki chłop. Pasuje idealnie. Do tego
świetny aktor i reżyser, co zapewne poniesie za sobą solowy film o Batku w jego reżyserii.
Zobaczymy jak wyjdzie, ale ja się z tego wyboru cieszę.

Szejku

http://media.bestlittlesites.com/images/users/uploads/27330/World%27s%20Finest%2 0(19).png <3

Szejku

na pewno będzie lepszy od Bejla. Ja nie mogłem znieść tej jego death-metalowej chrypy i charczenia w wypowiadanych kwestiach spod maski:/

spasticink

zgadzam się Bale to porażka najlepszy był na razie michael keaton ale jestem pewny że Ben będzie świetny w tej roli :D

wolverine11

No Benkowi mocno akcje skoczą po wcieleniu się w gacka.
Swoją drogą tak samo fala hejtu przetoczyła się gdy Keaton miał zostać Batmanem. Będzie dobrze, facet się wyrobił w aktorstwie i ma dobrze pasującą, kwadratową szczękę ;)

użytkownik usunięty
wolverine11

Bale porażka? Ta "porażka" to mocno nadużywane określenie. Nie było fajerwerków, ale źle też nie. Zagrał charyzmatycznego, aroganckiego Bruce'a Wayne'a i w poprawnego, patetycznego Batmana. Ruchy Keatona w roli Mrocznego Rycerza powodowały u mnie ataki śmiechu, a jego Wayne był ciamajdą, co może jest bliższe pierwowzorowi. W każdym razie nie wiem z jakich powodów, poza nostalgią za tak zwaną klasyką, ktokolwiek uważa go za lepszego.
Affleck jest dosyć flegmatyczny i brakuje mu charyzmy Bale'a, dlatego nie jestem specjalnym fanem tego wyboru.

spasticink

Chłopie głos jaki Bale miał jako Batman to wisienka na nolanowym batmanie.

J4ckRzeznik

Keaton też modulował głosem spod maski, ale znał umiar.

spasticink

Nawet Kevin w kreskówkach zmieniał swój głos. Nie znacznie ale widać różnicę.

J4ckRzeznik

Właśnie.

użytkownik usunięty
Szejku

"Dojrzały, poważny, wielki chłop. Pasuje idealnie"

haha, serio?

Przecież on się nadaje tylko do grania w romansidłach. Batman ma być brzydki, mroczny i nieobliczalny a nie jak Ben, słodki lowelas.

Batman ma być brzydki? Coś ci się pomyliło. Batman nigdy nie był brzydki, Bruce zawsze był bardzo przystojnym gościem wokół którego kręciły się piękne kobiety.

Szejku

Batman brzydki, hahaha
Batman ma być ciastkiem. Affleck ma idealną twarz (szczęka, usta) do roli Batmana. Ja jestem za.

użytkownik usunięty
Szejku

no dobra sory, może nie brzydki, ale przynajmniej "mocnomęski", ale na pewno nie jak piękny Benek

Mocno męski? Czyli brzydki? Benek jest przystojny, więc nie wiem po co szukasz dziury w całym.

Szejku

Oczywiście że przystojny i męski. Chłop prawie 2 metry, szerokie bary, zarost, kwadratowa szczęka, wąskie usta. Nie to co niektóre męskie buźki - wychudzone, z cerą gładką jak 10-latka, z dużymi wargami i oczami.
Rozumiałabym oburzenie gdyby Batmana miał zagrać Orlando Bloom, Jared Leto czy Zac Efron, ale akurat w przypadku Afflecka oburzenie jest kompletnie dla mnie niezrozumiałe.

użytkownik usunięty
Sighma

dla mnie wszyscy których wymieniłeś to jeden i ten sam typ.

Johnny_Wal wyobraź sobie że to co piszesz to kropla w morzu w porównaniu do tego jakie hejty miał heath leadger kiedy ogłoszono że zostanie jokerem. A jak zagrał? rewelacyjnie wszyscy byli pod wrażeniem i jestem pewny że tak samo będzie w przypadku bena :)

użytkownik usunięty
wolverine11

co do hejtu na HL to nie wiem, nie miałem chyba nawet konta na fw wtedy, ale zagrał zacnie.

nie chodzi mi tylko o filmweb tylko ogólnie o fora internetowe w ameryce np.

użytkownik usunięty
wolverine11

no rozumiem.
Ale Benek...nieee...xDD

mi też to na początku nie pasowało bo wolałem żeby batmanem został Joe Manganiello albo Josh Brolin ale już teraz nic nie zdziałasz za późno bo Ben już podpisał kontrakt na parę filmów o batmanie.. pozostaje tylko czekać ;p

Wolałbyś z powrotem Bale'a? Z jego zachrypniętym głosem? I cały czas otwartą gębą kiedy ma na sobie maskę?
Szczerze mówiąc to Bale nigdy mi nie pasował i nadal mi nie pasuje na Bruce'a Wayne'a ani tym bardziej na Batmana. Wg. mnie nawet Clooney był lepszym Brucem niż Bale (nie, Batmanem nie był lepszym ale do Bruce'a pasował)

użytkownik usunięty
jangru1804

Bale był idealny proszę pana :)

jangru1804

Bale był najlepszym Gackiem ever.

Pewnie jesteś po prostu brzydki, stąd to spaczone pojęcie męskości.

użytkownik usunięty
Szejku

Dedukcja forumowych śledczych zawsze mnie zadziwiała : D

Szejku

Jest tylu fajnych aktorów bardziej pasujacych do roli Batmana a oni wybrali go. Ja bym widział kogoś z nich: Eric Bana, Michael Fassbender, Josh Hartnett, Sam Worthington.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones