Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
61 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

Moim zdaniem Ben jest chyba najbardziej niedocenionym artystą filmowym. Wszyscy czepiają się jego osoby. Jak słysze teksty typu ,że to najwieksze beztalencie to mnie bierze... Może nie jest najlepszym aktorem ale z pewnością zdarzają mu się dobre role a scenariusze pisze świetne - Good Will Hunting czy Gone Baby Gone ...to dla was kiepskie obrazy? A reżyseria drugiego z wymienionych filmów jest naprawde na wysokim poziomie. Więc zanim zaczniecie jechać jego osobę to może oglądnijcie więcej niż 1 czy 2 filmy z jego udziałem!!!

avedis

Zgadzam się z przedmówcą. Ben jest niedoceniony, choć stworzył niesamowite role. Oglądaliście Pearl Harbor? Nie uważam, żeby tam był pozbawiony mimiki czy talentu. Gra aktorska na najwyższym poziomie ^^

Vivasco

Zgadzam się. Owszem zdarzały mu się wpadki aktorskie typu Jersey Girl ale i taj jest bardzo dobrym aktorem i jeszcze lepszym scenarzystą i reżyserem.Związek z Jennifer Lopez moim zdaniem wpłyną na opinię o nim.

Wojtek_dpo

Własnie... Plotki, pudelki itd czy też tabloidy mogły wpłynąć na jego wizerunek, zgadzam się z tym.
A w dziewczynie z Jersey też całkiem dobrze zagrał ;)
PS Nie mogę się doczekać najnowszego filmu z Benem :D

avedis

Najłatwiej jest skrytykować, gorzej pochwalić. Mi się jego gra podoba ;p

użytkownik usunięty
avedis

Nie widziałem zbyt wielu filmów z jego udziałem, ale w jego przypadku wszystko zależy od filmu. Jak dla mnie w np Gigli zagrał beznadziejnie no i cały film,cóż ^^' ale np naprawde lubię jego role we wszystkich filmach Kevina Smitha, wtedy, moim zdaniem, naprawdę potrafi pokazać że umie grać. A z kolei w np Armagedonie się nie nagrał zbytnio jakby...miał zagrać "chłopaka podrywającego dziewczyną z jedną sceną smutku", ale - zagrał to :D
wiec aktor z niego jest po prostu niezły, czasem wybiera kiepskie filmy i to chyba jedyny jego problem :)

Zauważyłam jedną prawidłowość: najgorzej wypada w filmach, do których namówiła go ówczesna partnerka Jennifer Lopez ;p
Gigli nie oglądałam i nie zamierzam, nie chcę sobie psuć dobrego zdania o Benie ^^

użytkownik usunięty
Vivasco

Coś w tym jest, cięzko sie nie zgodzić:D

Ja go tam lubię, i wcale nie mówię że jest zły :)

avedis

Ni bo przecież Ben to całkiem dobry aktor. A jego scenariusze są jeszcze lepsze. Gdzie jesteś Amando jest tego świetnym potwierdzeniem i jeśli ktoś tego nie oglądał to zachęcam bo to świetny film. A po za tym Ben ma bardzo udaną rolę w Pearl Harbour więc dla mnie zawsze będzie aktorem pierwszej klasy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones