Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
61 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

odwołuję wszystkie złe słowa, które na niego powiedziałem. wg mnie spadł na aktorskie dno ponieważ nie dostawał dobrych rół w dobrych filmach. w 'hollywoodland' udowodnił, że potrafi zagrać przekonująco pełnokrwistą postać. co więcej chłopak ma zdecydowany talent reżyserski. 'gdzie jesteś amando' to perełka. kiedys go nie cierpiałem teraz powoli zaczynam się do niego przekonywać.

twoja_stara

i oczywiście zabójczo dobra reżyseria Gone Baby Gone!

czester

chyba o tym już wspomniałem. bo jeśli się nie mylę 'gone baby gone' to w polskiej dystrybucji 'gdzie jesteś amando?'

twoja_stara

heh no to zmień mu tą jedyneczke :P

Szajba

racja, zwracam honor. ale na razie wysokiej noty mu nie postawię. poczekam na jego dalsze filmy.

twoja_stara

Ja dalej za kolesiem nie przepadam. Uważam że większość jego ról to obciach i kicha, ale co prawda, to prawda, za "Hollywoodland" szacuneczek...

twoja_stara

Jak dla mnie Ben jest wspaniałym aktorem.
Parę lat temu nie przepadałam za nim, ale wtedy widziałam bardzo mało jego filmów.
Teraz jestem już praktycznie po wszystkich w których grał, więc śmiało stwierdzam, że jest jednym z moich ulubionych aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones