Ben Affleck

Benjamin Géza Affleck-Boldt

7,5
61 102 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ben Affleck

Według mnie fajnie że zagra batmana (Bale'a też lubie) ale moim zdaniem Affleck jest większy i bardziej przypakowany od poprzedniego aktora. Według mnie Batman powinien byc duży, przypakowany i większy od normalnych ludzi, przestępców a Bale wyglądał jak mały chłopek nawet przy kobiecie kot nawet zbroja mu nie pomogła

Dakar0202

Komiksów nie znam, ale z dzieciństwa kojarzę, z kreskówek o batmanie, że zawsze to był napakowany kolo, a we wszystkich, nawet wcześniejszych ekranizacjach, batmana grali chłopcy.

użytkownik usunięty
Dakar0202

Mam nadzieje że zginie w wypadku samochodowym albo zostanie oszpecony , lub Matt Damon zar... go na śmierć, co doprowadzi do nieukończenia katastrofy jaką będzie Batman vs. Superman. Koles nadaje sie do kiczowatych komedii lub pseudodramatów typu Argo gdzie mozna stolerowac jego kanciastą facjatę.

kanciasta facjata jak nic do batmana ;D

Ty tak na poważnie życzysz człowiekowi śmierci?
A jeśli to żart to na prawdę niesmaczny.

jesteś idiotą tyle w temacie

Dakar0202

Nie żebym bronił Bale'a bo cieszę się że zakończył już przygodę z nietoperzem, ale on wcale nie jest taki mały. Ma 183 cm.

Dakar0202

Batman przypakowany? Chyba bajeczek sie naogladales z nim. W zadnym wypadku nie wygladal jak potwor napchany sterydami. Batman byl owszem umiesniony ale bez przesady, stawial na szybkosc a nie gabaryty. Nie chciałbym szafy trzydrzwiowej ogladac ktora ledwie stawia kroki.Poza tym Bale jak najbardziej pasowal, spojrz w jakich filmach gral - kina akcji, dramaty, sf i itp. Jak najbardziej pasowal niz drewniany Daredevil. No i jesli 183cm to dla Ciebie malo to nie wiem

Wolfman_PL

dla mnie mało bo mam 192 a jakbym spotkał Batmana wolałbym żeby był wiekszy tym samym wzbudzając respekt na PIERWSZE WRAZENIE

Dakar0202

spoko to pewnie wolverine i jego jakos 1,60 gdybys go spotkal to bys wysmiewal. Pierwsze wrazenie, ale zapewne 3 ostrza w siedzeniu podejrzewam zmieniloby Twoje nastawienie. To tyle jesli chodzi o wzrost

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones