Bogusław Linda

8,1
64 782 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bogusław Linda

Najlepszy polski aktor i ikona polskiej kinematografii.

VASIMR

zgadzam się, jak się dowiedziałam że ma grać Jaruzelskiego to zmieniłam zdanie, i jeszcze Sarę niedawno widziałam to też zmieniłam zdanie. Obejrz sobie serial dziki to zobaczysz jaki talent komediowy ma Linda.

kinomanka_13

Z tym graniem Jaruzelskiego to jakieś plotki bo jakoś o filmie cicho (a szkoda).
Nie rozumiem tych co jadą po aktorach za to że grają w filmach antypolskich czy grają kontrowersyjne postacie (Dorociński Kuklińskiego a np.Linda Jaruzelskiego). Przecież to są aktorzy a nie wyznawcy tego samego co postacie przez nich grane. To aktorów którzy wcielali się w postacie np. Nerona, Hitlera, Stalina czy Heroda to są złymi i gównianymi aktorami ?? Naprawdę lubienie lub nie lubienie aktorów za to że kogoś zagrali to śmiech na sali. Liczy się gra aktorska i jakość filmu a nie jakieś pierdoły.

A Linda rzeczywiście najlepszy !!!

kaka8pl

W okresie wakacji slyszalam ze linda ma jaruzelskiego grac a teraz to cisza z tym.

kinomanka_13

A co powiesz o nominacji do Węża za Występ poniżej godności za film 1920 Bitwa Warszawska (2011) ??

kaka8pl

nic nie powiem bo nie wiedziałam o tej nominacji.

kinomanka_13

To już wiesz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones