Boris KarloffI

William Henry Pratt

8,0
1 845 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Boris Karloff

Dziwny zbieg okoliczności...

użytkownik usunięty

Zauważyłem, że zarówno Karloff, jak i Lugosi byli pięciokrotnie żonaci. Ciekawe, czy Karloff z tych wszystkich związków, też miał tylko jedno dziecko. A propos, czy jego córka Sara miała rodzeństwo przyrodnie? To by zaprzeczało mojej tezie...

Ojaaaaaa... To że byli pięciokrotnie żonaci ma takie samo znacznie jak np to że oboje maja po jednym "L" w nazwisku, puknijcie sie w łeb zanim coś napiszecie..

użytkownik usunięty
Piotr_W_

Racja! Też mają po jednym "L" w nazwisku! Nie zauważyłem (naprawdę)...

Ich imiona zaczynaja sie na ta sama litere... to nie moze byc tylko przypadek...

bluedead

A co z jednym "o" w obydwu nazwiskach? Myślicie że to też nie ma znaczenia?

użytkownik usunięty
Dartenius

Oo-oo-oo, to z pewnością spisek Szatana! *diaboliczny śmiech* *diaboliczne gest*

A tak poważnie, to bardzo ciekawe zbieżności.

Karloff był sześciokrotnie żonaty...

Verity_

I cała teoria poszła się ... x)

Verity_

Sześć żon usiłowało żyć z Monstrum...

I am Boris Karloff's authorized biographer, and worked with Sara Karloff on the second of my two books (BORIS KARLOFF: A GENTLEMAN'S LIFE [1999], published by Midnight Marquee Press) on him. No, no siblings. Sara is Karloff's only child. Join us on our Facebook page: BORIS KARLOFF: A CRITICAL ACCOUNT... AND A GENTLEMAN'S LIFE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones