Bradley JamesII

Bradley James Gregory

8,0
2 947 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bradley James

Bradley zagra w iZombie, wcieli się w role Lowell'a Casey :)
Wystąpi w odcinku 1x07

maniaczka_filmweb

Właśnie oglądam i jestem zachwycona jego ciemną czupryną, bo w takim kolorze wygląda zdecydowanie lepiej niż z blond włosami.

xena_4

Ja tam mam wielką słabość do blondynów, ale zgadzam się, że teraz również wygląda świetnie :D

maniaczka_filmweb

Ale się cieszę, że wreszcie wrócił do grania. I to jeszcze w serialu z potencjałem. Mam nadzieję, że scenarzyści zdecydowali się pociągnąć jego wątek i Bradley zaszczyci nas w kolejnych odcinkach.

Goszka_

Musi, jego wątek nie może się tak skończyć i ojejku jak miło było usłyszeć znowu ten głos <3

maniaczka_filmweb

chyba w odcinku 1x05 "Flight Of The Living Dead" , a nie 1x07...

Martha_Kurowska_54

tak wiem już od dawna, że się pomyliłam.

maniaczka_filmweb

Jego rola jest świetna i pojawił się już w 5 odcinku tego serialu ;)

olgaalex

To takie nie fair, że Lowell zginął. :'(
Ale za to odszedł z honorem i godnością. :) I te jego wyszeptane "Thank You" do Liv. <3

Vika16

On tam chyba mówi "Love you"...

melagros

Tak, faktycznie przyznaję rację.
Od momentu pisania tego komentarza minęło tyle lat, że w ich ciągu obejrzałam cały serial kilkukrotnie, i szczerze mówiąc kompletnie zapomniałam o tym komentarzu, więc nawet nie miałam jak sama siebie poprawić.

Vika16

Ja akurat odświeżam sobie serial ponownie i wersja z THANK YOU, też jest prawdopodobna :) tym bardziej, że dodał do tego gest chwytania za serce - może jej dziękował, że pomimo tego , że są zombie to dała mu szansę na milosc. z ruchu warg ciężko się czyta :) aczkolwiek nie zmienia to faktu, że ta scena złamała mi serce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones