Brittany MurphyI

Brittany Anne Bertolotti

7,9
9 804 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Brittany Murphy

Nie mogę uwierzyć.. miała tylko 32 lata, prawie całe zycie przed sobą!..
Wogóle w 2009 roku dużo znanych, wspaniałych ludzi odchodzi.. Najpierw była Natasha Richardosn (45 lat), potem Michael Jackson (51 lat), Farrah Fawcett (62 lata), potem Patrick Swayze (52 lata), teraz Ona.. :( Zapomniałem dodać , że jakieś 2 mieś temu kojoty zagryzły 19-letnią piosenkarkę country - Taylor Mitchelle. Ten rok był rokiem żniw... Wszystkie te osoby były jeszcze za młode, aby odchodzić!... ale cóż, taki świat, takie życie.

blachuy

Zgadzam się z Tobą. Każda śmierć to dla nas straszne przeżycie-dla mnie śmierć MJacksona, który jest dla mnie i pozostanie królem człowieczeństwa i muzyki. Rok okutny-rok żniw.

blachuy

Dziś się dowiedziałem. Po obejrzeniu w końcu długo odkładanego 'Miłość i inne nieszczęścia', postanowiłem ocenić film. Wchodzę, patrzę i uwierzyć nie mogę. Jestem podobnie jak Ty w szoku. Genialna aktorka, świetna rola z 'Miłość i inne...'. Genialnie się zapowiadała. Oby jej ziemia lekką była.. :(

negroz

http://www.fotoload.pl/123aa13/4bd02b09cfb6fb2ca1d3662be90a6c098623.jpg

To zdjęcie dobrze pokazuje, jak Brittany była zniszczona pod koniec swojego życia. Zmarła na zawał, jednak prawdopodobnie doszło do niego w wyniku przemęczenia organizmu lekami nasennymi i przeciwbólowymi .
Bardzo mi jej szkoda .

rtraty

Na tych zdjęciach nie widać żadnego zniszczenia.

bapoza

@bapoza popatrz dobrze na to zdjęcie blada jak trup , chuda no ale nie zabronisz nikomu korzystania z życia , niech spoczywa w spokoju

blachuy

Taka śliczna i żywa młoda kobieta :( życie jest okrutne...Rzeczywiście 2009 zabrał wspaniałych ludzi. Dla mnie największym ciosem była śmierć Michaela Jacksona :((

Zuzanna3339

mnie też to zaskoczyło. szkoda jej, bo nie dość, że młoda to jeszcze była bardzo dobrą aktorką.

blachuy

Witamy na planecie Ziemia, tu ludzie umierają.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
czekoIadoweserce

Była ładna.Powiększanie ust i ćpanie ją wyniszczyło,ale nie gadaj,bo chociażby w Dziewczynach z wyższych sfer wyglądała ślicznie.Każdy lubi to co lubi. A pisanie że cieszysz się,że umarła świadczy tylko o twojej inteligencji.

czekoIadoweserce

@czekoladoweserce no rzeczywiście śmieszne -.-' To czy była ładna czy nie to rzecz gustu, a to jak wygląda teraz to cóż... sam/sama nie będziesz wyglądać pewnie lepiej.

czekoIadoweserce

dajcie spokój ta czekoladka z gównem zamiast mózgu jest prawdopodobnie 10-letnim dzieciakiem, który stara się prowokować... lepiej nie ruszać gówna, bo zacznie śmierdzieć :/

czekoIadoweserce

Te,bechar...nie poprzestawiały Ci się klepki w mózgi?

blachuy

trzeba było nie ćpać koki

trzyczwarte

dziwne scenariusze pisze życie, niedawno zmarł jej mąż, to wygląda trochę tak jakby nie mógł sobie poradzić z tym co się stało pod koniec ubiegłego roku

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
blachuy

Brittany [*]
Ja kiedyś jej nie lubiłam, bo wydawała mi się taka raczej "cukierkową" gwiazdeczką, których nie znoszę. Ale po "Dziewczynach z wyższych sfer" i kilku innych filmach zauważyłam, że laska naprawdę potrafiła grać :/

blachuy

Szkoda dziewczyny, młoda, dobrze się zapowiadała, uwielbiam jej rolę w Przerwanej Lekcji Muzyki..

Blandyyna

Średnia wieku 15-16 ?
strasznie to takie żenujące jak się czyta komentarze. debile idioci ?- tyle mi przychodzi na mysl.
życzyć komus smierci ? cieszyc sie z tego ? brawo inteligenci brawo !
kłaniam się !
komentarze tylko o "o kurwa dopiero sie dowiedzialem" - rozsądne i mądre posuniecie.
wiadomo czlowiek anonimowy to czlowiek wyzwolony pozbawiony wszelkioch zahamowan.
aaa zaraz potoczy się fala koentarzy ludzi piszących pełna interpunkcja wytykajac mi to jaki ja jestem zalosny.

co do tematu - smutne ze zmarla . kazdy ma swoj dzien sądny i odgornie wytyczone kto kiedy zejdzie z tego nednego padolka.
od nas zalezy jak nasze zycie wyglada. fajnie się ja ogladało na ekranie w zyciu prywatnym jak cpunka skonczyla marnie.
ale wiadomo czlowieka zawsze jest szkoda. nie badzmy takimi bydlakami i nie cieszmy się ze smierci kretyni !

Tef

Ja nie mam żadnych odgórnych wytycznych.

Aleo

Dobra z niej była aktorka 8 Mila, Sin City. Szkoda że nie zagra w sequelu.

HEMI_Mopar

Jeszcze dopisałabym do tych filmów "Nikomu ani słowa" to było to, gały mi na wierzch wylazły, że była tak dobra. Jeszcze mogła się rozwinąć...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones