Calista Flockhart

Calista Kay Flockhart

7,7
2 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Calista Flockhart

Nie stworzyła ani jednej dobrej kreacji filmowej. To, że gra główną role w serialu nie nobilituje jej do miana nawet średniej klasy aktorki. Seriale rządzą sie swoimi prawami i dzięki wpływom z reklam nadawanych w przerywnikach są doskonałe do wyświetlania zakazanych prawem reklam podprogowych. To z kolei powoduje uzależnienie niektorych (większości) widzów i utożsamianie sie z główna bohaterka.
Producenci taśmowców osiągaja wiele celów, min. maja ramówke programu, zapewniony stały zysk od reklamodawców i pomysły na kolejne teledurnieje

wbm

Ale głupoty piszesz:D Uśmiałem się hahah

wbm

masz jakies kompleksy bez kitu!!

wbm

Żadnej?? Chyba grubo przesadzasz. Poza tym strasznie mi zaimponowala tym,ze jest zona Forda!!!!

megan94

faktycznie zajebiste osiągnięcie

BloodyMaja

Napisalam "poza tym" chyba nie potrafisz czytać z uwagą....zdecydowanie nie potrafisz

megan94

Poza czym? określiłaś to?

BloodyMaja

Oczywiście,ze określiłam.

megan94

łatwo ci zaimponować

markin

Łatwo sie uogólnia co? Po prostu mam slabość do jej meza,tyle. Widać, nie kazdy to zrozumie. Ale cóz. Po to jest forum zeby się spierac.

wbm

Mam nadzieję, że 12 lat po napisaniu tego postu, w końcu zmądrzałeś...

użytkownik usunięty
wbm

Racja, dopiero teraz dostała jakąś nominację za rolę w "Supergirl" jeszcze w trakcie trwania sezonu.

wbm

Na razie widziałam ją tylko w "Supergirl", ale jestem pewna, że nie mogę się z Tobą zgodzić. W roli Cat jest wspaniała! Nie mogę się doczekać, aż zobaczę resztę jej wcieleń, bo wydaje się być niesamowitą aktorką.

wbm

zamknij piz*e frajerze!!! Kobieta ma wdzięk ,klasę i charyzmę, a Ty jedyne co możesz to wiązać jej trampki - flecie!!!!

wbm

coraz bardziej aktualny jest twój post, kiedyś obejrzałem odcinek Ally i moje odczucia są banalne tak jak i jej gra uroda... hmmm taki stworek potworek

wbm

chyba jestes chory swietna aktorka i piekna kobieta

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones