Cameron Diaz

Cameron Michelle Diaz

7,6
30 183 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cameron Diaz

Kobiety lubią seks i nie ma w tym nic złego. Ale ona robi z siebie zwykłą d****. Najpierw
opowiadała, że nawet nie wie z kim straciła dziewictwo a teraz, ze jak jest napalona to
wsiada w samolot i szuka sobie faceta na jedną noc. To żenujące-NO I PO CO O TYM MÓWI
?Chwali się, że jest łatwa i że bez k***** między nogami, nie wytrzyma dnia ?
żenada. Jak się nie ma za grosz talentu to próbuje się budować karierę, na tego typu
durnych tekstach. A potem niech się nie dziwi, że wyzywają ją od najgorszych na ulicy.

Ulisseska

Wyzywanie na ulicy powinno zawsze zwracac uwage i powodowac oburzenie, bo w zadnym przypadku NIE JEST NORMALNE. Jesli ktos sie nie dziwi wyzywaniu oznacza to, iz akceptuje taki stan rzeczy, a wiec totalny brak kultury. Nie wiem po co pani Diaz mowi o tym(jesli mowi, bo nie slyszalam, a pare wywiadow z nia widzialam/czytalam), ale istnieje wolnosc slowa i ma do tego prawo. W ogole co to znaczy puszczalska? Od ilu partnerow dziennie/rocznie mozna podpasc pod ten paragraf moralnego niepokoju?

blankablanka

Mogła by mieć wielu partnerów, gdyby każdego z nich darzyła jakimś uczuciem, byłaby z nim w związku-wtedy to było by OK. Ale ona sama podkreślała, że lubi ''seks bez zobowiązań''. I niech lubi, ale po co się tym chwali ?
Co jej to da ?
Niech nie opowiada takich rzeczy, tylko sobie szkodzi. Sienna Miller, też ma opinię ''Brytyjskiej Paris Hilton'' i ludzie na ulicy wyzywali ją.

Ulisseska

"i ludzie na ulicy wyzywali ją". to fajnie mają w głowach, Ty też widzę masz fajnie...
"gdyby każdego z nich darzyła jakimś uczuciem, byłaby z nim w związku-wtedy to było by OK" - CO TO NIBY K**** MA ZNACZYĆ?! jak chce niech się puszcza, może ma ochotę się pochwalić, może jej to nie krępuje? skoro Ty masz z tym problem, to lepiej idź zrób jakiś nalot na tvn, bo są wysłannikami szatana (czy co tam robisz, jak nie pierdzielisz takich bzdur)

lijn

Naucz się pisać-zdanie zaczynamy od wielkiej litery. I nie przeklinaj, nie życzę sobie tego.

Ulisseska

to jak taki/taka z Ciebie mądrala, to dawaj przerwę przed i po spacji. poza tym, po tym co przeczytałam nie da rady nie przeklinać, te pseudocnotkowe rzeczy doprowadzają mnie do szału. a jak chcesz mogę Ci wypisać kilka błędów, które popełniłaś w swoich wypowiedziach, więc się nie czepiaj jak nie potrafisz pisać (i do tego popychasz takie pierdoły).

Ulisseska

Widzę, że masz bardzo złą opinie na temat Cameron. Mylisz się co do jej oceny mówiąc, że jest puszczalska. I jeżeli mi dobrze wiadomo to d***ki stoją na ulicy a nie grają w filmach.

matys01

hehehe , no fajny dialog sie nawiazal :D
ja ja lubie (ale nie slyszalem wsumie o jej poczynaniach, wiec sie zastanmowie nad nia) i ladna jest skubana,,,
a ze puszczalska to szkoda, no ale to jest kolejny przyklad ze pieniadze i hoolywood ludzkie wartosci spychaja na bok.

SiwyPbk

ludzie kochani..... no nawet, jak się puszcza... takich puszczalskich mamy na pęczki na wyciągnięcie ręki..... tyle, że się tym nie chwalą.... i temu się je zwie cichodajkami... ja zdecydowanie wolę puszczalskie od cichodajek....

Ulisseska

Dziewucho, ale jesteś głupia :D

Ulisseska

Po prostu zazdrościsz jej. W tych wypowiedziach tylko kobietom się nie podoba. Faceci nic złego do niej nie mają

kerszi

nieprawda, jestem dziewczyną i mi się Cameron podoba:/ poza tym tu nie chodzi o zazdrość, założycielka tematu chciała po prostu nas wszystkich naprowadzić na słuszną drogę nie puszczania się i nie rozprawiania o tym na przykładzie pani Diaz i grożeniu, że jak człowiek używa nieodpowiednich słów i nie samobiczuje się po dobranocce to wtedy wyzywają go od najgorszych na ulicy

lijn

Chyba nie do końca. Ja zrozumiałam, że można się puszczać o ile jest się z każdym, z którym się człowiek puszcza w związku uczuciowym. Czyli o ile się zdradza jakąś większą ilość osób, to jest ok, ale jeśli się jest wolnym i uprawia się seks nie narzucając komuś zobowiązań, to wtedy jest źle... Zresztą zawsze jest jeszcze ta kwestia wyzywania na ulicy - dzięki temu można się połapać czy postępuje się prawidłowo :) W końcu dobrzy ludzie zawsze pomogą i człowieka nakierują :))

Ulisseska

czyli jesteś dziewicą i nie lubisz fallusów ale to nie znaczy że wszyscy muszą myśleć twoimi kategoriami, zwróć uwagę zyebko że od słów do czynów jest długa droga i żadna kamera nie uchwyciła jej na uprawianiu seksu, jaki morał z tego jesteś zazdrosna albo masz faceta z małym wackiem i lubisz czytać farmazony i wierzyć w nie

tomucho77

tomucho, uwielbiam Twoje wypowiedzi :D

krolowa_sniegu_2

cieszę się :) :)

Ulisseska

a ja ją lubię!...po słynnej roli w "Masce' ciągle mam do niej słabość i gdy widzę, że wchodzi do kin jakiś jej nowy film zazwyczaj staram się go obejrzeć...a poza tym zawsze imponowała mi urodą..i w ten sposób zaprzeczam powyższemu stwierdzeniu '' tylko kobietom się nie podoba. faceci nic złego do niej nie mają''.

Ulisseska

Jedno mi się nasuwa...."why so serious"?
Kobieto, Ty masz z tym problem, nie ona. Więc dajmy sobie spokój z takimi bulwersacjami. Masz inne poglądy - ok, zachowaj je jak długo zechcesz, ale pamiętaj że każdy jest inny i nie utrudniaj im życia.

Ulisseska

Coraz mniej jest kobiet z klasą. Za to dużo worków na spermę. Diaz jest luksusową reklamówka, ale nadal tylko pojemnikiem :D

tearofmankind

Niemniej jednak gdyby rozchyliła fokę to chętnie zajrzał byś do tego pojemnika.

tomucho77

Gustuje w kobietach z klasą, a że i warunki posiadam to nie miałbym problemu owego.

Ulisseska

No to jak jest puszczalska i jest tu jakiś jej fan to niech bierze najbliższy samolot do USA i do niej zagada, może ma szanse.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones