Chevy Chase

Cornelius Crane Chase

8,1
8 503 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chevy Chase
użytkownik usunięty
major_xx

Szpiedzy tacy jak my! :)

Fajne są też W krzywym zwierciadle: wakacje i europejskie wakacje.

Seria "W Krzywym Zwierciadle", Szpiedzy tacy jak my i Gliniarze i Robbersonowie.

gregorian1987

Popieram!

gregorian1987

To mniej więcej tak jak u mnie.

gregorian1987

Plus oczywiście Fletch!

major_xx

Szpiedzy i Europejskie wakacje!

Michu_torpeda

Szpiedzy to klasyka, zgadza się

major_xx

Seria w krzywym zwierciadle i Fletch.

klaryns

O, to też niezłe, Święta i Wakacje w Europie mi się podobały

klaryns

To jest świetny film, trochę jakoś zapominany

major_xx

Witaj święty Mikołaju, Fletch.

Dwuglowa biedronka

Akcja z choinką...

major_xx

"Szpiedzy tacy jak my" i dwójka Fletcha. Chase jako kaznodzieja-uzdrowiciel to mistrzostwo świata.

Sanderus

fakt, to był prawdziwy mistrz!

major_xx

Witaj Świety Mikołaju!!!!!! Arcydzieło! Kazde slowo, kazda mina!!!

Zoe_5

Mistrzostwo, to fakt!:)

major_xx

Absolutnie najlepszy jest Fletch!

Bruce_Lee

Bardzo fajny, mocno niedoceniony film, a rola rzeczywiście super

major_xx

Wyłamię się i wskażę serial - Community. Czytałem, że był bardzo kapryśnym aktorem i nie był zbyt lubiany przez ekipę, ale postać wykreował znakomitą! Ze swoimi niepoprawnymi politycznie tekstami często doprowadzał mnie do głośnego śmiechu

lew890

W ogóle kilka razy słyszałem, że prywatnie to nie jest najsympatyczniejszy człowiek, ale jako aktor to masz rację - mistrz

major_xx

Tutaj jest to szerzej omówione, od około 9.minuty: https://www.youtube.com/watch?v=jixbv3iQd1g
Szkoda, że przez swój trudny charakter stracił tę rolę, bo w zasadzie Community był pierwszym naprawdę znaczącym tytułem dla niego od jakichś 30 lat.

lew890

Diabli wiedza jak to jest. Chase swego czasu był symbolem ironicznego goscia. W latach 90. jego charakterystyka nie darzyla sie juz taka empatia w swiecie filmu. Kilka nieudanych, wrecz groteskowych projektow (film z Aykroydem czy Carpenterem) usunelo go z 1 linii frontu. Jdenakze mial tez pare filmow, ktore przyniosly pewien dochod. Inna sprawa, ze facet byl juz po 50. i moglo mu po prost mniej zalezec. Co do slynnego roastu to trundo mi sobie wyobrazic, ze Chase nie znal listy gosci. Zakladam, ze bylo wprost przeciwnie. Taki Murray (z ktorym teraz jest w niezlej komitywie) tez mial wielokrotnie trudnosci we wspolpracy na planie, a i przywalc zonie potrafil :)

Qjaf

Jakiś czas temu oglądałem na Netfliksie serial dokumentalny o kulisach powstawania różnych filmów. Był wśród nich odcinek poświęcony Home Alone. Reżyser Kevina opowiadał, że wcześniej pracował przy innym świątecznym klasyku - Witaj, Święty Mikołaju, ale współpraca z Chase'm była tak trudna, że zrezygnował ze stanowiska reżysera. Także to chyba nie jest tak, że problematyczny charakter komika przypada na lata 90.
Z roastem nie wiem jak było, wiem natomiast, że parę miesięcy temu ekipa Community zrobiła na yt spotkanie online i brakowało na nim tylko jednego aktora ;)

lew890

Co do Community to nie ma co dyskutowac. Sprawa wydaje sie ewidentna.

lew890

To dość częste, że aktorzy komediowi, sympatyczni na ekranie w życiu prywatnym są zupełnie inni. Benny Hill, Peter Sellers itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones