Chris Hemsworth

8,3
83 292 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Chris Hemsworth

Ładnym jest łatwiej. Talent chłopak ma, ale wychodzę z założenia, że taki brzydki aktor, to musi się bardziej "nagimnastykować", żeby świat się zaczął nim zachwycać. Poza tym ma znanego brata, to też ułatwia zadnie. 7 mu daje przede wszystkim za Rush... Thor to nie jest jakieś ambitne kino, ale też daje radę chłopina. W królewnie śnieżce podobnie. Ma warunki, natomiast jeszcze wszystko przed nim.

bastet_filmweb

Daj spokój, nie jest taki brzydki. Rzekłabym nawet, iż wielu kobietom może się podobać. Poza tym ma charakterystyczną urodę, więc pasuje do pewnych ról, np. zapijaczonego, obrośniętego Łowcy.

scady

Hej! Jak teraz patrzę na to, co napisałam, to faktycznie brzmi, jakbym uznała go za brzydala, a miałam na myśli, że raczej jego wygląd mu ułatwia zadanie. Jest wielu brzydkich aktorów, którzy zagrali w większej ilości filmów, zanim stali się sławni. Dzięki za czujność. Generalnie dałam mu mniej niż partnerowi z filmu Rush, a i tak myślę, że mogłam dać 6.

użytkownik usunięty
scady

A według mnie Chris jest bardzo przystojny, nawet bardziej od brata :)

Na pewno bardziej męski :)

użytkownik usunięty
scady

Choć Liam jest też sexy, to jednak Chris mi się bardziej podoba :)

bastet_filmweb

Czy ładnym jest łatwiej? Pewnie tak.
Ja uważam, że Chris to całkiem zdolny aktor, i całkiem przystojny też.

bastet_filmweb

Ale z kolei przystojny aktor musi się bardziej postarać, by widownia zobaczyła w nim coś więcej niż ładną buzię i boskie ciało. A Chris w "Wyścigu" pokazał, że ma też talent. I to cieszy.

bastet_filmweb

Czyli co oceniasz go niżej bo według ciebie ma łatwiej...Wybacz, ale nie rozumiem, czyli ma talent, do tego jest przystojny, ale to znaczy, że ma za łatwo i trzeba ocenić go niżej.? Znaczy wiesz ja nic nie mam do twojej oceny, ja tam go bardzo lubię, bo oprócz urody fajnie gra i widać, że się stara, ale nie rozumiem twojego toku myślenia :p

Roza_000

Chodzi raczej o filmy, w jakich zagrał oraz ilość odegranych ról. Uważam, że taki Heath Ledger osiągnął dużo więcej i to dużo wcześniej. A propos... polecam film z Heathem - Candy. Oglądałam ten film kilkukrotnie - nie tylko ze względu na historię, ale przede wszystkim grę aktorską - niesamowicie poruszający. Myślę, że Chris jeszcze nie jest gotowy na taką rolę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones