Claude Gensac

Claude Jeanne Malca Gensac

8,2
2 189 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Claude Gensac

Zmarła Claude Gensac, filmowa partnerka Louisa de Funesa w 10 filmach, karierę zawdzięcza jego żonie, która wybrała ją do tej roli w 1967 r.

ptosiek

Jednego dnia świat stracił dwie wspaniałe aktorki...

kacper990

No troszkę Zegarmistrz chyba się obudził na kacu i pogonił za szybko...

ptosiek

Ten kac to chyba trwa u niego cały rok. Tylu wspaniałych ludzi nas opuściło...

kacper990

Kto oprócz niej?

DanCovar

To ma być trolling czy pytanie serio?

DanCovar

Carrie Fisher !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak można być takim ignorantem

giovanni50

Ignorantem? Ogarnij sie!! Nie kazdy jest fanem GW....

DanCovar

Ignorantem? Dopiero co z daleka wróciłem, zachowaj sobie te wyzwiska.

DanCovar

Proszę http://kultura.gazeta.pl/kultura/56,114526,21173658,niech-ten-rok-juz-sie-skoncz y-te-gwiazdy-pozegnalismy-w,,1.html#Prze

poza tym dzień po śmierci Carrie Fischer zmarła jej mama Debbie Reynolds - też znacząca aktorka swoich czasów.

ptosiek

Dziękuję.

ptosiek

Ten rok jest jakiś proroczy wczoraj George Michael a teraz ona (*)

ptosiek

Grała tak realistycznie u boku Louisa de Funesa, że przez lata myślałem że była jego prawdziwą żoną. Ogromy żal

ptosiek

No to się jednak nie spotka z Louisem de Funesem 50 lat po "Hibernatusie"... a tak poza tym to okropny jest ten ostatni tydzień 2016 r. Wczoraj zmarła Carrie, a dzisiaj Claude Gensac - dwie kobiece ikony mojego dzieciństwa odeszły dzień po dniu. A jeszcze parę dni temu George Michael miał swoje "Last Christmas"...

kryst007

Teraz jeszcze dodać do tej trójki Debbie Reynolds, która poza rolami np. w "Deszczowej piosence" była akurat matką Carrie. Ten beznadziejny rok kończy się jeszcze bardziej beznadziejnie :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones