Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

...ale nie wiedziałem że aż taki.

http://www.youtube.com/watch?v=ZVedfwrKS5k&feature=related

Lucky_luke

Już mu napisałem stosowny komentarz. Boże, jacy ludzie w tym kraju są głupi.

"Nie powiedziałeś tego, prawda? Ty dresowaty, durny półmózgu. I do tego to Clint Eastwood "był" i stado ryczących łysych impotentów umysłowych. Żal mi takich ludzi. Do tego ściągać do mojego miasta takiego pseudoartystę - żałosne i porażka na całej linii."

BUNCH

Ni cholery nie rozumiem twojego komentarza. Nie mniej pozdro.

PS:
Tylko nie myśl że wszyscy hip-hopowcy są tacy, Gural to po prostu słaby mc, który nagrał dosłownie około 10 płyt o tym że jest najlepszy i dalej myśli że jest oryginalny.

BUNCH

Pan był ewidentnie w nastroju 'bajerujemy publikę', a w takim nastroju, to różne rzeczy się mówi.

Lucky_luke

Jak to Eastwood powiedział w gay-klubie w 'Linie': 'A skąd wiesz, że nie próbowałem?' A na serio - to jest mniej więcej tak, jak z dowcipami o mydle u Stallone'a w 'Tango & Cash'. Pewien typ faceta pozostaje facetem niezależnie od okoliczności i wariackich gadek, albo nawet tym bardziej jest facetem.

TangoAndWaltz

[Aha, do kolekcji - w 'Blefie Coogana' urażona odmową panienka wyzwała Clinta od 'pedałów z Teksasu', że to normalny facet korzysta z okazji i nie nosi kowbojskich kapeluszy]

TangoAndWaltz

[I 'Lina', i 'Blef' Made in Malpaso zresztą, więc nikt nie może powiedzieć, że ktoś Eastwooda zmusił do takich scen ;) ]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones