Clint Eastwood

Clinton Eastwood Jr.

8,9
74 962 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clint Eastwood

Nie mogę sobie wyobrazić, że go zabraknie... To nie moje pokolenie ale jakiś dziwny wpływ ma na mnie... Uwielbiam filmy w których gra i które reżyseruje... Jak odejdzie to powstanie luka którą trudno będzie "wypełnić"...

Andreas110

100 % racji. Tacy aktorzy jak Clint są niezastąpieni, ale wkrótce może zabraknąć nie tylko jego, bo jest wiele doskonałych aktorów w podeszłym wieku, na przykład Antony Hopkins. Niech żyją jak najdłużej, bo świat kina bez nich będzie dla mnie pusty.

teamdox

Jak zacząłem czytać twoją wypowiedź to też 1 myśl to był Hopkins :) No niestety... Zawsze pozostaną filmy z nimi jak ich braknie :)

użytkownik usunięty
Andreas110

Ja mam jeszcze sześciu, którzy już bliżej niż dalej, ale cóż.

Morgan Freeman, Anthony Hopkins, Robert Redford, Dustin Hoffman, Gene Hackman czy Jack Nicholson - każdego chciałbym widzieć co roku na ekranie kinowym ze kilka razy, ale wiadomo wiek ;p

Andreas110

Ta...zgadzam się z wami wszystkimi, ale cieszmy się , że jeszcze żyje i aby żył jeszcze jak najdłużej.

Andreas110

' To nie moje pokolenie ale jakiś dziwny wpływ ma na mnie...' No, moje też nie. Ale czasami żałuję, że nie urodziłam się kilka lat wcześniej. Średnia wieku oglądanych aktorów jakieś 68 lat... może coś ruszy, ale na razie poruszam się w innej epoce.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones