Clive OwenI

7,9
26 563 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Clive Owen
Cpt_Spaulding

Closer,Ludzkie Dzieci, Sin City, Inside Man...faktycznie gnioty...

Wojtek_dpo

poza ciekawie zrobionym 'Sin City', to reszta to gnioty wybitne, trafnie wytypowałeś.... zwlaszcza "Closer" :/

Cpt_Spaulding

Nie zgadzam się! Miał parę wpadek, choć niewiele..

Wojtek_dpo wymienił same bardzo dobre filmy, w których grał Owen. genialne SIN CITY, rewelacyjne CLOSER (z fantastyczną rolą Clive'a) czy świetne INSIDE MAN i LUDZKIE DZIECI! Dodałbym jeszcze GOSFORD PARK i tak mamy 5 (moim zdaniem) najlepszych filmów Clive'a Owena.. ;)

Do najsłabszych z jego udziałem zaliczam RÓŻOWĄ PANTERĘ (tu malutki epizod) I KRÓLA ARTURA...

globus

Król Artur też zalicza się do tych dobrych.... według mnie:)

Cpt_Spaulding

Closer było straszne. Dobra obsada, tragiczny scenariusz. Film pozornie ambitny, jak Słoń. Tak naprawdę ma zero głębi, a przekazuje tylko to, że życie jest beznadziejne i w ogóle nie warto się starać, bo i tak ci się nie uda. Postać Owena tragiczna, dorównuje scenariuszowi. To samo z Julią Roberts. Postać Portman i Jude'a Law się czasami wyrabiały. Bardziej ta pierwsza. Ale film, pośród tych wszystkich ochów i achów, był dla mnie ogromnym rozczarowaniem.

Wojtek_dpo

Dokładnie! ja bym jeszcze do tego dołożył Tylko strzelaj.a Closer nie widzialem i nie zamierzam zobaczyć.Za to dobrym filmem z jego udziałem jest Wykolejony

Cpt_Spaulding

I na dodatek mający wybitnie kretyński wyraz twarzy! W każdej roli!

Cpt_Spaulding

Gra fajnie. Bardzo podobał mi się w "Wykolejonym" i "Królu Arturze"..niezłe filmy. "Wykolejony" jest super. Niezły film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones