Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 840 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Nazywać tą gówniarę aktorką to jakieś nieporozumienie... Lepiej by się dziecko do nauki wzięło zamiast udawać gwiazdę którą nie jest bo absolutnie nie wierzę że ona jest taka zdolna, inteligentna i umie czytać od 2-go roku życia !!!!! Ja umiem czytać od 3-go i to jest możliwe, ale nie jest możliwe żeby 2-latek nauczył się czytać - to jakaś bzdura !!!!!!! W ogóle jest beznadziejną, głupią, pustą gówniarą i mam nadzieję, że ta cała jej ,,kariera" szybko się skończy...

fankakasiglinki

Widzę, że ludzka głupota to granic nie ma...
Nie wiem czemu uważasz ją za beznadziejną aktorkę- mogę Cię zapewnić, że beznadziejna nie jest! Posiada talent i zrobiła większą karierę, niż wszystkie Disneyowskie gwiazdki razem.
Powiem Ci jeszcze, że nie ocenia się ludzi, których się nie zna... To tak jak ocenianie książki po okładce. Spotkałaś ją kiedyś może? To skąd możesz wiedzieć jaka jest naprawdę?


kachab58

To widać na oko !!!!! Poza tym to jest wiek na naukę a nie robienie kariery !!!!!!! Widać, że to rozpieszczona córeczka tatusia, a takich nienawidzę najbardziej :/

fankakasiglinki

Proszę Cię, nie denerwuj mnie. Jak czytam twoje posty, to mi automatycznie ciśnienie podskakuje. Na "oko" nie da się nikogo ocenić. Nigdy jej nie spotkałaś i pewnie nie spotkasz, więc po co sobie życie utrudniać?
Jak już wcześniej pisałam "nie ocenia się książki po okładce". Pozatym co jest złego w robieniu kariery w tym wieku? Przecież chyba ktoś musi grać dziecięce role, prawda? Co, w roli np. dziesięciolatki mają obsadzać dwudziestokilkuletnie kobiety, które skończyły edukacje i już mogą "zaczynać" karierę?
Aby być artystą każdy wiek jest dobry.
Myśl trochę czasem, zanim coś napiszesz.

kachab58

O tuż to ważne jest żeby mieć talent, a nie mieć papierek i dowód osobisty. Co więcej bycie aktorem piosenkarzem w takim wieku ma bardzo dobry wpływ na rozwój dziecka. I jak powiedziała koleżanka nie bierz się za ocenianie charakteru osób których nie znasz. Dakota jest jedną z najlepszych aktorek młodego pokolenia, ma na koncie role w wielu świetnych filmach grała u boku doskonałych aktorów, to o czymś świadczy. Jak napisała przed mówczyni, ktoś musi grać w role dziecięce ja nie wyobrażam sobie 18latki w roli np. 5latki, takie role po prostu muszą dostawać dzieci.

fankakasiglinki

Wiesz co, na oko to chłop w szpitalu umarł. Wogóle Cię nie rozumiem, jak mozna oceniać kogoś powierzchownie? Nawet nie wiem na czym opierasz te swoje spostrzeżenia. Dakota to zdolna, mądra dziewczyna i znakomita aktorka. Nie wywołuje żadnych skandali, ani nie wpycha się wszędzie jak te "gwiazdy" Disney'a. Zgadzam się z przedmówczynią, że ktoś przeciez musi grać dziecięzce role, i też nie widzę nic złego w robieniu kariery w tym wieku, zwłasza gy chodzi o Dakotę, bo niektórym to palma rzeczywiście odbija :/

JustynaMarta

Wiesz to zależy jak dzieciak jest wychowany popatrz na Dakotę i Jodelle a potem na Wróblewską, czy Miley. Obrazu widać kto ma klasę a kto nie. Ale same aktorstwo czy piosenkarstwo nie ma złego wpływu na dzieciaki, a wręcz przeciwnie takie dzieci są pewniejsze siebie i bardziej zaradne mają poczucie własnej wartości

frycek49

Pewnie masz rację, co do tego, że granie w filmach i śpewanie zwiększa poczucie własnej wartośći, ale żeby to robić to trzeba tez mieć choć trochę talentu. A patrząc na taką Miley to piosenkarka z niej marna, aktorka jeszcze gorsza, a wszędzie się wciska. Popularnośc zdobyła jedynie dlatego, że uwielbiają ją małe dzieci i opóźnione nastolatki :/

JustynaMarta

Co do Miley to się w pełni zgadzam, wcześniej czy później świat o niej zapomni. A Dakotę i Jodelle wszyscy będą pamiętać bo one mają talent

frycek49

A ja myslę, że Miley szybko nie zapomną, bo zawsze będzie przykładem, że mimo kompletnego beztalenicia można zarabiac dużo robiąc z siebie idiotkę w durnym serialu dla dzieci albo wrzucając do neta kontrowersyjne zdjęcia.

JustynaMarta

Tylko nikt jej do poważniejszych produkcji raczej nie weźmie Dakotę i Jodelle owszem

frycek49

Masz rację, ale akurat Miley nie wygląda na osobę, której zależy wybitnych kreacjach aktorskich :D

JustynaMarta

No ale tez mniej wybitne też musi ktoś grać:).

frycek49

bez komentarza. jak widzę takich ludzi jak założyciel tematu to mi się nie dobrze robi.

LeaMao

Mi też :) Tak się zastanawiałam, obsmarowuje Dkotę, że niby taka beznadziejna, a Kasia Glinka to niby taka wybitna aktorka? buhahaha ale się uśmiałam :D

JustynaMarta

Ja też się uśmiałam, jak zobaczyłam jej nick. Nawet chciałam się jej zapytać, czy uważa panią Glinkę za osobę posiadającą talent, ale się powstrzymałam.
Widać, że autorka tematu postanowiła się nie odzywać. Najwyraźniej zabrakło jej argumentów...

użytkownik usunięty
kachab58

Tu nawet nie ma co dyskutować.. wystarczy popatrzeć na nick.. To zwykła prowokacja bo nikt ma zdolnosc widzenia nie stwierdzi ze Dakota to beztalencie (wystarczy popatrzeć na argumenty-"córeczka tatusia"(??), "umie czytac od ktoregos tam raku zycia", "powinna sie uczyc"). Także to albo a) prowokacja b) panna nie widziała zadnego filmu z Dakota c) nie wie na czym polega dobra gra aktorska bo gani Dakotę a ubóstwia Glinkę która jest leciutko mówiąc tragiczna( nie wiem jak tacy ludzie moga kończyć szkoly aktorskie).

wszyscy jestescie poj***** po jaką cholere wdajecie sie w dyskusie ?... to albo prowokacja albo autor jest w przedziale 13-16 ... jest jedna zasada jesli sie gówna nie ruszy nie zacznie śmierdziec ... wiec lepiej omijac je szerokim łukiem - to taka rada na przyszłość, pzdr.

fankakasiglinki

Zgadzam sie no bez przesady znalazla sie w takim rankingu gdzie sa najwieksze gwiazdy a dziecko ma dopiero 15 lat i do tego jej gra nie jest powalajaca. Za duzo dzieci ma konta na filmwebie... Stad wiadomo skad taka ocena

Jacky_Firth_Northam

a moim zadaniem Dakota zasługuje na bycie w tym rankingu oprócz niej powinna się tam znaleźć Jodelle Ferland ponieważ są najlepszymi aktorkami młodego pokolenia

frycek49

Plus jeszcze Chloe Moretz

fankakasiglinki

Za to pewnie Kasia Glinka jest wspaniałą osobą pewnie (patrząc na Twój nick).

Relax kid.

un_chocolat

Według mnie Dakota świetnie gra i to już od małego.
Rola w filmie "Sam" była świetna, a w "Człowieku w ogniu" wybitna.

fankakasiglinki

Raczej kariera dakoty szybko się nie skończy i gwiazdą jest w pełnym
znaczeniu tego słowa.
Dakota też nie jest nadęta. Wskaż mi jeden wywiad czy wypowiedź, która o
tym świadczy. Dziewczyna bardzo dobry wizerunek sobie wykreowała ^^

fankakasiglinki

ja zaczęłam czytac mając lekko ponad rok, wiec się nie wymądrzaj tak.
Dakota i Jodelle są świetne. Mają talent a jakie są na żywo to już nie nam stwierdzac bo nikt ich nie zna. Ja obie cenię za aktorstwo a nie za charakter

użytkownik usunięty
tess_harding_2

Coś ci chyba rodzice podkoloryzowują... ;)

:)

tess_harding_2

Chyba żartujesz, mnie tak rodzice nie okłamywali, tylko nie mów, że to pamiętasz.

StrasznySkrzat

ja nie mówię, że czytałam jakieś powieści ;) ale jakieś małe książeczki itp

użytkownik usunięty
tess_harding_2

Nadal jest to nieprawdopodobne.. dziecko w tym wieku co najwyzej gaworzy, mowi pojedyncze słowa o czytaniu nie ma mowy... Ba niektore dzieci w ogole jeszcze nie mowia... To tak jakbys w wieku kilku miesiecy nauczyła się chodzic mimo iz jest to niemozliwe.. wiec a) albo twoi rodzice ci pokoloryzowują b) sama to robisz c) jestes małym geniuszem i w wieku 7 lat dostałaś się na studia..

może i tak, może podkolorowali trochę. ja mówię co mi powiedzieli

fankakasiglinki

Czemu Ty się jej tak czepiasz?! Ona właśnie nie jest zarozumiałą smarkulą, a talent ma ogromny. Oglądałam z nią jakież 6 filmów i muszę powiedziać, że nawet jako ośmiolatka grała cudownie.

fankakasiglinki

Zazdrościsz, że ona ma karierę wygląd i jest niesamowita. Dakota to świetna aktorka ma talęt. I nie jest smarkulą!
Pozdrawiam fanów Dakoty:)

fankakasiglinki

Po co wy sie ludzie w ogóle kłócicie?
1. Dakota ma talent bo inaczej by nie zagrała już w tylu filmach.
2. Nie wiadomo jaka jest prywatnie dopóki się jej osobiście nie pozna.
3. Co z tego czy czyta od 2 roku życia czy może od 5 albo 1? Co to za różnica? To i tak nie ma wpływu na jej umiejętności aktorskie.
Wszystko jest jasne. Nie wiadomo tylko czemu ten temat się tak rozwija. Ale przypuszczam że pewnie nie macie co robić w domach i z nudów się produkujecie.

fankakasiglinki

A wiesz co ja się z tobą w pełni zgadzam.

fankakasiglinki

Żałosne jest opisywać kogoś, kogo się nigdy nie widziało, z kim się nie rozmawiało..... właściwie w żaden sposób nie można połączyć twojej wieśniaczej wylgarności z tą uroczą blondynką, która za pare lat będzie powalać urodą.

fankakasiglinki

Po prostu ktoś tu jest zazdrosny, że dziewczyna robi karierę od bardzo wczesnych lat :)

Lad

taaak,powalać urodą hahaha
dobry żart
ja jej po prostu nie lubię,też nie wszystkich musisz lubić :)

użytkownik usunięty
sharrabera

Cóż jak widać nie potrafisz rodzielać sympatii/antypatii do kogoś z obiektywną oceną..

Bardzo mnie rozbawiła wypowiedź autorki tematu.

Lad

Też mi się tak wydaje

fankakasiglinki

hahaha co zazdrościsz jej że to ona jest aktorką a nie ty ??

mathew6

nie bo akurat aktorstwo mnie nie interesuje,bo będę architektem więc twoja uwaga jest okropna ;d

mathew6

Też coś mi się tak wydaje

fankakasiglinki

taaaa a ja zazdroszcze Gates'owi bogactwa, nie cierpię bogatych ludzi... ten temat to żenada, a post to chyba jakaś 13-stka pisała, której nie chcą wziąć do Disney Channel... :pp bravo! jedyne, co Ci się udało to poruszyć dysputę. Cóż... zamiast marzyć, że jesteś Hanną Montaną i umawiasz się z całym Jonas Braders, weź się za naukę i studia aktorskie, kto wie? może Ci się uda! Good luck Thirteen! :p

fankakasiglinki

A JA UWAŻAM ŻE POPROSTU JEJ ZAZDROŚCISZ. DLATEGO JĄ OBRAŻASZ. W ogóle jest beznadziejną, głupią, pustą gówniarą i mam nadzieję, że ta cała jej ,,kariera" szybko się skończy....DLACZEGO TAK PISZESZ I JĄ OBRAŻASZ. ZNASZ JĄ OSOBIŚCIE. A JA WIEM ŻE NIE. WIĘC JEJ NIE OBRAŻAJ. BO TAK NIE WYBADA. NIE OBRAŻA SIĘ KOGOŚ KOGO NIEZNASZ.

fankakasiglinki

większość gwiazdeczek są zapatrzone w siebie i zarozumiałe, ale Dakota talent posiada i jest zaraz obok Dakoty Blue Richards najlepszą aktorką tego pokolenia. Jest o niebo lepsza w aktorstwie niż taka Emma Watson, której gra mi się wcale nie podoba... Nawet nie na miejscu porównywać ją do Miley Cyrus czy innych disney'owskich gwiazdek... Nie wiem jak można oceniać czyjś charakter jak się go nie zna.. Wiem, że przychodzi to pierwsze wrażenie po wyglądzie czy wywiadach, ale to nie jest obiektywna ocena... No chyba, że ktoś typowo powie, że z tytułu jest lepszym człowiekiem niż zwykli szarzy obywatele (jak to zrobił np Kazik - powiedział, że jego fani to kurwy), ale to nie zdarza się często, bo zagraża niesamowicie wizerunkowi, a o niego oni dbają. Wracając jednak do tematu sądzę, że gra niesamowicie i powinna się rozwijać. Nauka nauką, ale zauważ też, że gwiazdy mimo wszystko w życiu będą miały łatwiej, niż biedny student, który haruje nad książkami, ma wiele dyplomów, a pracy jak nie miał tak nie ma... Zastanów się czasem co piszesz i weź pod uwagę wiele stron.

aleera89

a ja uwazam ze gdyby dobrze nie grala to by nie byla tak znana, i nie prowadzilibyscie o niej dyskusji,, to moje zdanie, i gdyby nie byla dosc inteligentna to by takze nie trafila tak gdzie jest teraz. tyle i dziekuje za wypowiedz-.-

bella3

Nic dodać, nic ująć

fankakasiglinki

No co Ty? Minęło 10 lat i możesz porównać to co napisałeś. Daje radę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones