Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 216 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Ale Boże, dlaczego ona jest aż taka ładna? Nie może mi z głowy wyjść...

Brandon_FW3

na samą Dakotę szans nie ma, ale powiem Ci coś na pociesznie: jest chyba sporo dziewcząt podobnej urody, bo ja sama uczęszczałam do szkoły z dziewczyną nieprawdopodobnie podobną. Więc nic straconego:-)

dzikudzina

Wiem, że na Nią szans nie ma...
Jeśli naprawdę jest dużo dziewczyn, o jej typie urody, pozostaje mieć nadzieje, że jakąś spotkam.
Pozdrawiam

Brandon_FW3

Była.

Krzypur

serio już nie żyje?

cieplaherbatka

Jej uroda? Owszem, nie.

Brandon_FW3

Ty tak serio? Chyba nie widziałeś ładnych dziewczyn, jeśli ją tak nazywasz.

pawel_nowakk

Ty widziałeś jedynie na pewnych niedozwolonych stronach dziecinko.

Brandon_FW3

Nie jedynie. :)
Przypatrz się chociażby na jej twarz. Mimo makijażu, to do bardzo ładnej jej wiele brakuje.

pawel_nowakk

Każdy ma swój gust.
Osobiście nie wiem, jak można uważać za ładne takie maszkarony jak np. Natalia Siwiec.

Brandon_FW3

Natalia Siwiec ma już 33 lata, więc ciężko porównywać do kogoś młodszego o 10 lat.
Zresztą to całkowicie inny typ wyglądu.

pawel_nowakk

W sumie do kontrowersyjnego zjawiska jakim jest p. Natalia Siwiec nic nie mam, ale przyznać muszę że przy Dakocie wygląda jak deska do patroszenia karpi na wigilię.

Lucas207

Znaczy kto wygląda jak deska? Chyba Dakota?

pawel_nowakk

Weź się tato.

pawel_nowakk

Jest cos takiego jak " gust" i każdy ma inny... dla kogos jedna dziewczyna moze być przepiękna a dla drugiego odwrotnie . I nie powinno się krytykowac kogos bo jakas osoba mu się podoba a Tobie nie...

Malinek2000

Dokładnie

pawel_nowakk

Nie to ladne co ladne tylko co sie komu podoba.

Brandon_FW3

Jej siostra ładniejsza...no ale to kwestia gustu.
Dakota wyglądała dla mnie zawsze jakoś dziwnie...Ciężko określić czemu.

Charlie_Pace

Dość niebanalna uroda

Brandon_FW3

Aktorka moze. Ale ładna czy piekna nie jest napewno. Po prostu podoba ci sie, ale zapewniam cie ze nie jest ladna i nie zalezy to od gustu, tak po prostu jest.

dannyboi

Popisałeś się niesamowitą hipokryzją.

Brandon_FW3

Przepraszam po prostu nie jest ładna i nie jest brzydka. Nie ma nawet tego tzw. "czegoś". To normalna dziewczyna jakich wiele. Po prostu rozejrzyj się. Ja mieszkam w średnim mieście i takich dziewcząt wkoło jest naprawdę wiele, nie mówiąc o ładnych i brzydkich których też jest multum. A tak nawiasem mówiąc: "Hipokryzja (od gr. ὑπόκρισις hypokrisis, udawanie) – fałszywość, dwulicowość, obłuda. Zachowanie lub sposób myślenia i działania charakteryzujący się niespójnością stosowanych zasad moralnych." - gdzie ty ją ku...... widzisz w moim poście człowieku?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Brandon_FW3

Dobra Brandon wyluzuj troche. Ja prdl. Niech Ci będzie dla Ciebie jest ładna, dla mnie nie.

dannyboi

Wyjdź i nie wracaj

Brandon_FW3

Ty też.

Brandon_FW3

Powiedzmy, że jest przeciętna. Są ładniejsze i brzydsze.

pawel_nowakk

Wiesz, sprawa gustu

dannyboi

Nie, no dla kolego jest ładna, dla Ciebie nie i tyle:)

dannyboi

No wlasnie to wszystko zalezy od gustu xXXD co to za brednie ze to nie kwestia gustu

Brandon_FW3

Taka dobra rada na przyszłość - w kwestii gustu pisz po prostu, że coś Ci się niesamowicie podoba czy nie podoba i wtedy zamkniesz jadaczkę tym wszystkim, którzy za wszelką cenę muszą Ci udowodnić, że nie masz racji i ona wcale nie jest taka ładna jak Ci się wydaje, zapominając zupełnie, że to tylko i wyłącznie kwestia gustu. Jasne - można oceniać obiektywnie czy dana kobieta jest urodziwa na podstawie różnych cech wyglądu, ale najczęściej skrajnie pozytywny odbiór urody jest związany z upodobaniami jednostki i tego niczyje gadanie nie zmieni.

Brandon_FW3

Fajna, fajna

Brandon_FW3

to te źrenice powiększone/ zapewne nosi soczewki

Brandon_FW3

Jak na moje byla bardzo ladna w wieku 15-21 a teraz juz taka postarzala kobiecina nie podoba mi sie, kiedys mialam podobne zdanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones