Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Jest teraz w moim wieku. I muszę przyznać, że wydaje się zarozumiała. Nie jest już tak
naturalna jak wtedy, jakby sodówa uderzyła jej do głowy.

emmeline37

A wcześniej nie była w twoim wieku? xD
Ukształtowały ją filmy w jakich grała.

emmeline37

Nie wiem dlaczego wydaje Ci się zarozumiała. W każdym wywiadzie wypowiada się jak inteligentna, młoda osoba i nigdy nie starała się pokazywac swojej wyższości - ba, wolała iśc do normalnej szkoły i uczyc się z innymi, zamiast pobierac indywidualne nauki. Często wypowiada się na temat swojego życia i wydaje się byc normalną nastolatką, która chodzi na imprezy i należy do drużyny cheerleaderek. Nie wiem w którym miejscu dostrzegasz sodówę, która uderzyła jej do głowy - nie było z nią skandali, nie robiła z siebie ofiary 'dziecka zniszczonego przez showbiznes', ani nie zamieszczała nagich fotek w internecie. Zawsze wypowiada się kulturalnie i dojrzale... Chyba, że teraz dla nastolatków jest to zarozumialstwo.
Myślę, że Dakota jest przykładem dziecięcej (teraz już nastoletniej) aktorki, która panuje nad swoją karierą;)

Nie jest już naturalna? A jak ma grac? To chyba oczywiste, że w wieku lat siedemnastu nie może wciąż grac dziewczynek! Ludzie twierdzą, że się wypaliła, bo nie widzą na ekranie tej malutkiej, słodkiej blondynecznki sprzed lat, która na wielkich galach nie dostawała do mikrofonu... Ale trzeba myślec racjonalnie - za pół roku dziewczyna będzie pełnoletnia! To chyba jasne, że nie może zachowywac się jak siedmiolatka, ani grac w filmach dzieci. Po 'Hounddogu' zaczęła dostawac poważniejsze role (nie licząc sagi 'Zmierzch') i we wszystkich sprawdziła sie doskonale, ale już nie jako szczebiocząca dziewczynka, tylko prawie dorosła kobieta! Czas płynie i wszyscy musimy się do tego przyzwyczaic;)

alissa

+1

Brawo, świetna wypowiedź. :)

alissa

Dokładnie. Po za tym trzeba mieć na uwadze że wszyscy aktorzy (nawet ci wybitni) grywają czasem w słabszych filmach, Dakota też. Ale to że ktoś zagrał w jednym czy dwóch słabszych filmach nie znaczy że jest przez to gorszym aktorem.

frycek49

Zgadzam się z założycielką tematu...
Jak na nią patrzę to właśnie ta jej 'dorosłość' wydaje się być zarozumiała ;/
A już jako małe dziecko to pokazywała.
Oglądałam z nią kiedyś program i przeprowadzali z nią wywiad to co chwilę było 'czego to ja nie mam ' itp. itd. ;x

Falter

No, ale to tylko moja opinia... ;)

Falter

Aha czyli jesteś zazdrosna? Ona sobie zapracowała na to co ma i ma święte prawo się tym chwalić. W przeciwieństwie do takiej Miley która nic nie potrafi po za robieniem z siebie idiotki. I nie rozumie jak przez dorosłość można być zarozumiałym. To właśnie dorosłość w tak młodym wieku świadczy o inteligencji danej młodej osoby o tym że to jest osoba mądra mimo młodego wieku, ale można z nią o wszystkim rozmawiać. Co może aktorki takie jak Jodelle Ferland, Abigail Breslin, Saoirse Ronan czy Sammi Hanratty też są zarozumiałe bo w wywiadach zachowują się mądrze i inteligentnie. One są po prost mądrymi i dobrze wychowanymi nastolatkami.

frycek49

A sorry, napisałam gdzieś, że jestem zazdrosna?
Czytaj ze zrozumieniem, ok???
Jej sława mnie nie interesuje. cieszę się z tego co ja sama mam i PUNTO ;x
I niezrozumiałe jest dla mnie to, że czepiasz się Miley skoro rozmawiamy o Dakocie ale ok ...

Falter

"A sorry, napisałam gdzieś, że jestem zazdrosna? "

Nie musisz pisać to widać po twoim poście

"Czytaj ze zrozumieniem, ok??? "

Właśnie to robię :)

"Jej sława mnie nie interesuje. cieszę się z tego co ja sama mam i PUNTO ;x"

To czemu ci przeszkadza to że Dakota chwali się tym co ma w wywiadach? jak by cię to nie interesowało to by cię takie rzeczy nie przeszkadzały

"I niezrozumiałe jest dla mnie to, że czepiasz się Miley skoro rozmawiamy o Dakocie ale ok ..."

Bo chciałem ci pokazać dwa przeciwieństwa jakimi są Dakota i Miley. Dakota do wszystkiego co ma doszła dzieki talentowi i ciężkiej pracy a Miley (którą widać lubisz bo dałaś jej 8) to co ma osiągnęła tylko dzięki tatusiowi i skandalom

frycek49

"Bo chciałem ci pokazać dwa przeciwieństwa jakimi są Dakota i Miley. Dakota do wszystkiego co ma doszła dzieki talentowi i ciężkiej pracy a Miley (którą widać lubisz bo dałaś jej 8) to co ma osiągnęła tylko dzięki tatusiowi i skandalom"

Ale ja Cię nie prosiłam o przeciwieństwo Dakoty ;))


"Nie musisz pisać to widać po twoim poście"

Gratuluję zdolności wykrywania uczuć przez Internet i wpisy zamieszczone na forum !

"To czemu ci przeszkadza to że Dakota chwali się tym co ma w wywiadach? jak by cię to nie interesowało to by cię takie rzeczy nie przeszkadzały"


Sława a zachowanie w wywiadach to dwie różne rzeczy... ;x


"Bo chciałem ci pokazać dwa przeciwieństwa jakimi są Dakota i Miley. Dakota do wszystkiego co ma doszła dzieki talentowi i ciężkiej pracy a Miley (którą widać lubisz bo dałaś jej 8) to co ma osiągnęła tylko dzięki tatusiowi i skandalom"


Ty lubisz Dakotę - ja lubię Miley.


Żegnam ozięble z domieszką ironii ;)))

Falter

"Ale ja Cię nie prosiłam o przeciwieństwo Dakoty ;))"

A to pech myślałem że o tym marzysz :)

"Gratuluję zdolności wykrywania uczuć przez Internet i wpisy zamieszczone na forum !"

"Oglądałam z nią kiedyś program i przeprowadzali z nią wywiad to co chwilę było 'czego to ja nie mam ' itp. itd. ;x" no jak taki tekst nie świadczy o zazdrościć to ja nie wiem o czym

"Sława a zachowanie w wywiadach to dwie różne rzeczy... ;x"

Przecież normalnie się zachowuje w wywiadach nie więc co Ty od niej chcesz.

frycek49

Każdy ma inny gust. ok??? ;)

Falter

ok.

Falter

falter w każdym temacie napiszesz o tej jej zarozumiałości? no jej

alissa

zgadzam sie z wypowiedzią alissa
Dakota jest rozsądną dziewczyną, która nie miała żadnych skandali na swoim koncie ,
mam nadzieję że jej młodsza siostra będzie brała z niej przykład

alissa

Zgadzam się w 100% :)

emmeline37

Yhyyy . Zgadzam się z Tobą ! I teraz jest brzydka . :P

kinbi

Pokaż swoją fote, ocenimy :/

Po prostu kocham anonimowych internetowych krytyków :)

LukC

Słuchaj, każdy się wypowiada za siebie i w tym momencie, to TY krytykujesz mnie. Moim olśniewająca, no i co? Nie krytykuje cie za to ze ci sie podoba, to twoja sprawa. Jak dla mnie , z krotkimi wlosami jest paskudna . Mam prawo tak uważać. zdaniem jest brzydka, a dla cb olśniewająca, no i co? Nie krytykuje cie za to ze ci sie podoba, to twoja sprawa. Jak dla mnie , z krotkimi wlosami jest paskudna . Mam prawo tak uważać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones