Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning
squeeze2

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko dołączyć do tego pytania.

Airiam

bo swoja klasą gry aktorskiej przebije DeNiro o głowe....... nie moge sie doczekać aż ktoś napisze scenariusz specjalnie dla niej. Oczywiście myśle że rola życia tez jeszcze przed nia. u mnie ma 9 za to co juz zagrała ( człowiek w ogniu, siłe strachu, sekretne życie pszczó i wonje światów ( żeby wymienić tylko niektóre )) a dodoatkowo 1 bonusowo za to czego oczekuje .... moja ocena 10/10
PS Pozatym idiotyczne pytanie skro daliście jej 1/10 a i tak ma ponad 8 to świadczy tylko o tym że to raczej z waszą oceną jest coś nie tak i generalinie ludzie nie podzielaja waszego poglądu.

Peegii

Popieram Peegii :)
To faktycznie z waszą oceną jest coś nie tak.

Peegii

Zawsze baranów było więcej niż ludzi światłych, więc nie ma się co dziwić, że ocena taka, a nie inna.

squeeze2

Skoro masz czelność wyzywać innych od baranów to wyjasnij czemu tak skrzętnie ukrywasz swoje gusta filmowe ?? Jakieś problemy z samoakceptacja ?? Obawa krytycznego spojrzenia ?? Proponuje szybkie badanie u psychologa, a może pozostał ci już tylko psychatra......
Pycha – pojęcie i postawa człowieka, charakteryzująca się nadmierną wiarą we własną wartość i możliwości, a także wyniosłością. Człowiek pyszny ma nadmiernie wysoką samoocenę oraz mniemanie o sobie, nie przyjmuje krytyki. ( Żródlo Wikipedia )

Peegii

Moje gusta filmowe to moja sprawa i niech tak pozostanie. A co do drugiego akapitu: Nie mam nadmiernej wiary we własne możliwości, powiedziałbym, że jest odwrotnie. Po prostu niemożna pisać, że to dziecko jest lepsze niż De
Niro. Ale wiadomo, że pustaki lubią inne pustaki i zawyżają im ocenę. Pozostaje tylko wytłuc takie idiotki.

squeeze2

Skoro twoje gusta filmowe to twoja sprawa, to kiego grzyba wypowiadasz się na forach i te gusta ujawniasz?
Porównanie Fanning do De Niro jest rzeczywiście nie na miejscu, ale obrażanie innych użytkowników z powodu oceny innej niż twoja jest nie na miejscu jeszcze bardziej...

squeeze2

Do squeeze2: Jaki ty masz problem.?
Nie podobają ci się filmy Dakoty to ich nie oglądaj.
Nie lubisz jej popularności to nie myśl o tym.
A ocenę ma wysoką, bo na filmwebie są ludzie, którzy ją lubią, a jak widac jest takich osób wiele.

Misia81

Jakie głupie pytanie? no najwidoczniej użytkownicy dają jej wysokie oceny, a czemu to chyba proste.
Ha ha "Nie podobają ci się filmy Dakoty to ich nie oglądaj.
Nie lubisz jej popularności to nie myśl o tym" Fajnie powiedziane Misia81 xD

squeeze2

:-D Rozumiem że kwestie popularności Dakoty mamy za sobą .
Nie bede też wnikał w twoją samoocenę to twoja prywatna sprawa a ja nie mam zamiaru tutaj publicznie uprawiać psychoanalizy.
Musze przeprosić wszystkich czytających i przyznać im racje że porównanie Dakoty do DeNiro było sporym nadużyciem i mogło wielu urazić Zrobiłem to z pełną premedytacja chcąc troszkę zaognić dyskusje. Była to przejaskrawienie i prowokacja mająca na celu uwypuklenie tego faktu iż dziewczyna ma przeogromny talent skoro już wykreowała już tyle wspaniałych ról mając dopiero 17 lat. Podtrzymuje zdanie iż jestem niezmiernie ciekawy kolejnych jej popisów choć wiem że wszytko może zaprzepaścić i zacząć grac w badziewiu jak niejaki Nicolas C...... swego czasu. ( Moja ocena nie podlega dyskusji możecie sie nie zgadzać ) Bedzie ogromną stratą dla kina gdy kiedys przestanie grać.
A odnośnie gustów filmowych i dyskusji squeeze2 oraz keshia21 to umówmy sie że każdy ma inny gust i każdemu podoba sie co innego po to miedzy innymi Filmweb stworzył rekomendacje i gustomierz alby można było porównać sie z innymi użytkownikami. Ale też każdy z nas powinien umieć uszanować zdanie innych jakie by nie było. Zerknąłem na użytkownika Airiam który sie tu wypowiedział i wiem iż mamy absolutnie różne poczucie smaku i każde z naz ma do tego prawo. Dlatego też nie rozumiem cie drogi squeeze2 czemu tak skrzętnie chowasz swoje typy przed światem. Przecież tutaj jestes stosunkowo anonimowy i masz prawo wyrazić swoje zdanie. Nawet jeżeli wywiąże sie polemika związana z krytyką to przecież nikt na dzielnicy nie bedzie cie wytykał palcami ani obrzucał kamieniami. Uważam wręcz że aktywność na takich portalach jak ten pomoże ci nabrać pewności siebie i może bedzie początkiem zmiany twojej samooceny ....
( odnośnie twojego postu ) Wyzywanie dziewczyn od pustaków tez niekoniecznie jest na miejscu bo przecież żadnej z nich nie znasz osobiście a epitety tylko świadczą o twojej słabości....
Ale sie rozpisałem .... sorry

Peegii

Wysoka ocena jest taka a nie inna, ponieważ na filmwebie, nie ma kategorii- młody czy starszy aktor. Znów się uczepię porównania do De Niro, które było niestosowne, ale patrząc na te wszelakie gówniane jednoetapowe gwiazdki tego pokolenia, Dakota wyróżnia się wśród nich TALENTEM.

Peegii

W sile strachu ona była lepsza od De Niro, a tylko w tym filmie wspólnie zagrali.

Peegii

no wybacz, w Człowieku w ogniu to naprawdę duuuużo pokazała... bez przesady. jak dla mnie to ona ma jeszcze za mało znaczących ról żeby naprawdę ocenić jej warsztat. widziałam że ludzie czasami wymieniają jej rolę w Zmierzchu nazywając to mistrzostwem itp. to jest już kompletne nadużycie. Ja wolę poczekać na dalszy rozwój jej kariery, żeby wyrobić sobie o niej zdanie, bo z młodymi aktorami bywa różnie. ich kariera z czasem napiera rozpędu (tak ja w przypadku Christiana Bale'a ) lub podupada ( np. Osment )

Peegii

O NIE ! Dakota i klasa aktorska? Dakota przebija talentem Deniro?
Albo żeś ślepa albo głucha albo głupia.
DAKOTA nawet nie potrafi zagrać łatwej roli udając pijaną w 'push' . Wykreowane przez media beztalencie.

Peegii

Mam nadzieję, że porównanie tej dziewczyny do Roberta De Niro jest mało zabawnym żartem.

squeeze2

A dlaczego ty zadajesz tak glupie pytania? Tyle ludzi nie moglo sie pomylic o jej grze aktorskiej.

gorhand

Owszem, mogło. Bo to nie ludzie głosowali, tylko głupie małolaty, które miast stać na boso przy kuchni i ważyć strawę, korzystają z Internetu.

squeeze2

Ha ha znalazł się dojrzały... Jestem ciekawa kto tobie pokazał jak działa internet.?

Elle_Fanning

I nie mogło sie aż tyle osób pomylić, nawet jeśli większość to dzieci i młodzież to oni też mają rozum.!
Nie zapominaj, ze ty też byłeś zasmarkanym dzieciakiem i chyba ciebie tez to drażniło jak jakiś niby wielce dorosły cie obraża.

Elle_Fanning

Dobra, do kuchni, dzieci rodzić.

squeeze2

Ty wiesz, co to jest słownik ?

koteczk202

Wiem. Ty wiesz, co to zmywarka? Tak? To co tu robisz?

squeeze2

hahahahaha jesteś bardzo zabawny, dawno się tak nie uśmiałam jak teraz czytając Twoje wypowiedzi i nieudolne próby bycia groźnym i dojrzałym człowiekiem znającym się na kinie.

squeeze2

Dlatego ,ze to dobra aktorka . Co jest zupelnie oczywiste, chyba,ze ktos jest pozbawionym elementarnej kultury,slepym bucem

HRA

A M E N


squeeze2

>Dlaczego to ma tak wysoką ocenę? >
a co to za "to"? w pytaniu? Nikt tu krzeseł czy okien nie ocenia, a aktorów - ludzi.

lia_13

serio? Ma tak drewnianą grę aktorską , że spokojnie można ją porównać do krzesła :)

squeeze2

też się dziwę... ona wcale nie jest taką dobrą aktorką, nie jest też taka SUPER ładna jak wszyscy mówią...

squeeze2

a czemu nie?

squeeze2

...bo jest dobrą aktorką? I to od najmłodszych lat, kiedy nie miała warsztatu? :)

squeeze2

BO B.DOBRZE GRA FRAJERZE!

Sol1987

Naucz się poprawnie pisać.

squeeze2

No, no - prawdziwy samiec alfa z ciebie. Agresywna postawa, parę szowinistycznych żartów i ociekający testosteronem Duchovny w avatarze. Możesz być z siebie dumny.

Pomijając to. Chciałam udzielić ci odpowiedzi na postawione pytanie: owszem, Dakota ma od groma nastoletnich psychofanek, które tworzą multikonta i podbijają jej średnią. A tak poza tym to przyzwoicie gra, nie wywołuje skandali, jest obiektywnie ładna, udziela wywiadów w młodzieżowych magazynach - oto przepis na tą jakże wysoką średnią 8,2.

OlivePenderghast

Gdzie ty widzisz "szowinistyczne" żarty? Czy jeśli napiszę, że żarówka służy do świecenia, to będzie to żart?
A co do średniej: to przepis na średnią 7.0, nie 8.2.

squeeze2

Ach, przepraszam, źle to ujęłam. Szowinistyczne docinki, tak lepiej? I według ciebie kobieta służy/nadaje się tylko do gotowania, rodzenia dzieci i sprzątania, tak?

Najwyraźniej jest to przepis na średnią 8.2, bo taką ma Dakota na tym jakże prestiżowym portalu jakim jest filmweb.

OlivePenderghast

Prestiżowy to by ten portal był jakby ocenialiby tutaj TYLKO krytyce filmowi. Wtedy to by był poważny i prestiżowy portal. Niestety tutaj oceniają w wielu wypadkach mało obiektywni użytkownicy. A co do samej aktorki to muszę się wstrzymać z oceną. Hide and Seek widziałem jakiś czas temu więc nie powiem czy była tam lepsza od De Niro. Pominę porównania bo to jak porównywać Metallice do Enej. W "Push" rola nie powalała, a w "Men on Fire" według mnie też wiele nie pokazała. "New Moon" pominę milczeniem, bo zagranie w tak słabym filmie to po prostu... no beton. Ale mam nadzieję, że dostanie w końcu jakąś poważną rolę. Ma jeszcze czas.

squeeze2

bo swietnie gra i wystepuje w zajebistych filmach, czlowiek w ogniu to wedlug mnie najlepszy film jaki ogladalem

squeeze2

Moim zdaniem Dakota jest genialna! Oby więcej takich uzdolnionych aktorek ;)
Potrafi się wczuć w role i uważam ,że stoi przed nią jeszcze większa kariera.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones