Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Urodziła się w 1994 a podłożyła głos w 1988r w " Mój sąsiad Totoro"
Matko sześć lat przed swoim urodzeniem, a już sława; pp
Haha;)

Trish_Marisa_Sacuedo

patrząc na to że razem z elle podkładały glos do disneyowskiej wersji w 2005 roku to bardzo możliwe.

dzikuska

Dooobre na pewno nie jest to, że piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia! To, że jest napisane przy filmie rok 1988 (szczególnie, że jest to anime), to wcale nie znaczy, że musiała grac kilka lat przed urodzeniem! Ta data to rok wybrodukowania, a dubbing mógł byc zrobiony kilka lat później! Podobnie jak film "Hair" z 1976 r. (chyba) miał w Polsce premierę dopiero w 2009, tak samo mogło byc z dubbingiem - bajka w Japonii była już od 1988 roku, a w Ameryce zdubbingowali ją dopiero później.

I PRZESTAŃCIE JUŻ O TO PYTAC! TO JUŻ DZIESIĄTY TAKI TEMAT TUTAJ!!!

alissa

Hair w Polsce lecial w kinach w okolicach lat 79-80 czyli mniej wiecej w czasie swiatowej premiery. To co podaje filmweb to jakas paranoja.

alissa

"wybrodukowania"? Dobre.

Trish_Marisa_Sacuedo

no cóż ona nauczyła się czytać w wieku dwóch lat, więc to nie jest nic niemozliwego :)

Trish_Marisa_Sacuedo

to jest nic bo mogla dubbing podkladac do tego filmu pozniej , ale jakim cudem wystapila 2 lata przed narodzinami w HBO First Look (gościnnie) (on sam / ona sama / zespół) JAKO ONA SAMA

h4r

Totoro miał w USA premierę w 2005 roku a ona użyczyła głosu w amerykańskim dubbingu, nie w oryginalnej wersji. To samo dotyczy tego programu z HBO. Wystartował w 1992 roku ale powstaje chyba do dziś a Dakota pojawiła się w roku 2004. Zamiast doszukiwać się błędów i nieścisłości, wystarczy trochę pomyśleć. Co chwilę przy młodych aktorach i aktorkach pojawiają się takie tematy.

HuntMocy

To rzeczywiście wielki problem z tym dubbing'iem. Ja jednak uważam, że to Wy macie problem na tle psychologicznym ze swoimi osobowościami, bo unosicie się jakby działa się tragedia. I co z tego, że znowu taki temat się pojawił. Pewnie pojawi się jeszcze raz. Żałosne :/:/:/

Trish_Marisa_Sacuedo

ogarnąć gówno mnie obchodzi czy był już tutaj taki temat. mam to głeboko i
nie wkurzajcie mnie dennymi wypowiedziami.

ha ha ha;/

Trish_Marisa_Sacuedo

Ciagle widze tem temat:)
Podkładała tam gós w 2004 roku, ale film jest z 1988.
Pozdrawiam:)

Misia81

aaa to ciekawe ;P. nie zauważyłam ;d

Trish_Marisa_Sacuedo

No to dobrze że pojawiają się takie kie tematy. Informacje powinny być lepiej podane (tzn. premiera i "/" data dubbingu) Bo przeciez nie każdy musi wiedzieć kiedy film powstał, wiec sami pierdzielicie glupoty tak, jakby to bylo oczywiste dla kazdego.

bobas37

to zamiast pisać smieci klikaj na linki, a nie promuj zakładanie durnych tematów. kuriozum i to nie tylko tutaj. ludzie pytają się o takie rzeczy co można w sekundę znaleźć np. na wikipedii i tracą czas na pisanie tematu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones