Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 702 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Taka młoda i już tak wielki dorobek. Chciałabym być na jej miejscu. Gra lepiej od niektórych starszych aktorek. I ją zdecydowanie można nazwać aktorką młodszego pokolenia, a nie jakąś Steweart. Uwielbiam Dakote : ]

caroline_963

Też ją Uwielbiam:)
Jest niesamowita i śliczna.
Moja ulubiona aktorka młodego pokolenia.
Kristen tez jest cool.

caroline_963

w sumie oglądałam z nią tylko kilka filmów, chyba jeszcze młodsza była, i i też ją uwielbiam, gra naturalnie

marianna88

Jeśli chodzi o Księżyc w nowiu, to chyba tylko Dakota pokazała tam co to jest gra aktorska. Mimo, że chyba była tam najmłodsza pokazała tym wszystkim pseudo aktorom jak się gra. Ma przecudowny talent i mam nadzieję, że go nie zmarnuje. W innych filmach jest równie dobra jak i lepsza!

Magoria

Mi też najbardziej podobała się gra Dakoty.

użytkownik usunięty
caroline_963

Nie widziałam innej aktorki młodego pokolenia lepszej niż ona. Na razie daję jej 8/10. Mam nadzieję, że za kilka lat nie zmienię oceny lub dam wyższą:)

caroline_963

Bardzo spodobała mi się w Zaćmieniu. Po tym filmie chyba wielu znienawidziło Jane. Sposób w jaki odegrała tę rolę jest naprawdę godny podziwu, jak na tak młodą aktorkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones