Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Siemka.... Jaki jest według was najfajnieszy film z Dakotą :P?

użytkownik usunięty
beeti95

Jak na razie myślę o Hunddogu albo Człowieku w ogniu.
Hm. Obejrzałam prawie wszystkie filmy z jej udziałem i w tych prezentowała się wg. mnie najlepiej. Dochodzi jeszcze The Runaways, którego niestety nie miałam przyjemności zobaczyć, aczkolwiek wierzę, że Dakota idealnie wcieliła się w rolę Cherie Curry.

beeti95

Jej najlepsza rola jest wg mnie,jak narazie- Hounddog. Pokazala w nim, ze jest naprawde dobra aktorka. Mam nadzieje, ze jeszcze w jakis produkcjach pokaze swoj talent.;)]]

RapaNui_

A mi się bardzo podobała w ,,I am Sam"
I tyle. Zresztą, ona zawsze jest świetna.

beeti95

wg mnie "Sam" oraz "Człowiek w ogniu". Świetne filmy i role Dakoty :)

beeti95

Według mnie "Wojna Światów", dzięki temu filmowi tak naprawdę ją pokochałam. ;)

użytkownik usunięty
beeti95

Szczerze mówiąc, to oglądałam tylko Sekretne życie pszczół i Księżyc w Nowiu z nią.Ale zagrała genialnie, szczególnie w Sekretnym życiu pszczół ;) Na prawdę świetna z niej aktorka.

Sam, Człowiek w ogniu, Siła strachu, 24 godziny, Wojna światów, Dziewczyny z wyższych sfer, to najlepsze filmy w jakich na razie wiedziałem Dakotę

użytkownik usunięty
beeti95

Wydam niepopularną opinie , ale najbardziej jej gra podobała mi się w "Push" ,.Naprawdę kamera pokazała jej mistrzostwo gry .
Mimika twarzy , spojrzenie , gestykulacja i przemyślane zachowanie , powinna dostac Oskara . Ale rozumiem że film raczej słaby i przekombinowany i to wpłynęło na postrzeganie jej gry . Ale Dakota była rewelacyjna ! . Najlepsza Aktorka młodego pokolenia , obok Emmy Watson i Indii Eisley . No może i jeszcze Ellen Page .
Poza tym rewelacyjna w "Wojnie Światów " i dobra gra w " Człowiek w Ogniu " " Siła Strachu" .

beeti95

była świetna w hounddogu i secret life of bess. bez niej te filmy byłyby porażką. w sumie zaskakujące jak tak młoda aktorka potrafi zagrać dwie zupełnie różne postacie. Oczywiscie plus dla Dakoty. w hide and seek też w sumie zagrała b. dobrze, pomijając fakt, że film słabiutki. Oprocz tego oczywiście w 'wojnie światów' i 'czlowieku w ogniu' :)

no nick

HIDE and SEEK:)
POLECAM!

beeti95

każdy oprócz Zmierzchu ;p
a tak na serio to Hounddog chyba... ;) ale w innych też grała wzorcowo

beeti95

Ok. Teraz po obejrzeniu, uwazam, ze najlepiej zagrała Cherrie Currie w 'The Runaways' . Polecam. ;D Pzdr.

beeti95

Hounddog, Winged Creatures i The Runaways - we wszystkich filmach zaprezentowała się świetnie, ale w tych chyba najlepiej:)

beeti95

Najlepszy jest zdecydowanie Wyścig marzeń, tzn chodzi mi o sam film, chociaż ona wq mnie bardzo dobrze zagrała jak na swój wiek (wtedy)

beeti95

1."The Runaways"
2."Wyścig marzeń"
3."Push"/"9 Lives"

czy ktoś może mi napisać tytuł filmu, w którym rzekomo odegrała scenę gwałtu?? byłabym wdzięczna...

Baja_17

Hounddog

Świetny film, który został zjechany przez krytyków właśnie przez tą scenę, która wcale nie była aż tak kontrowersyjna.

beeti95

"Wyścig Marzeń" !! ... "Człowiek w ogniu" też był piękny i oczywiście "Wojna Światów", ale... mimo wszystko obstawiam "Wyścig Marzeń"

Z tego co wiem Dakota nie jeździ konno, bo nie ma na to czasu, więc to co pokazała w "Wyścig marzeń" było... Nieprawdopodobne~! Więź z tym koniem, rozumowanie się. Normalnie jak by przebywała z końmi od urodzenia! A po za tym piękny film, wcale nie taki kombinowany... Cudeńko.

beeti95

dzięki. i zmieniam zdanie. na 2. miejscu jest teraz "Hide and seek". właśnie skończyłam oglądać i jestem pod OGROMNYM wrażeniem...

beeti95

The Runaways
Hounddog
Secret Life of Bees
Push
Winged Creatures
Man on Fire

Tak w sumie to we wszystkim jest świetna. Niesamowity talent aktorski :)

beeti95

Hounddog
Winged Creatures
The Runaways

beeti95

* Sekretne życie pszczół ;DD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones