Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning


...........................................
................................................................................ ....
.............................










squeeze2

Żałosne!!!! Ona ma na imię Hannah, ale Dakota jest lepsze:)
To tylko imię!!! Ona go sobie nie wybierała tylko rodzice.
Beznadziejna ta twoja wypowiedź.

Anik81

Żałosna to jesteś ty. Gdybym ja miał tak na imię, tobym zabił rodziców.
PS Nie oceniam aktorki po imieniu, nie wystawiłem jej tego zasłużonego 1/10.

squeeze2

wow, facet który gada, że za imię Dakota zabiłby swoich rodziców. Faktycznie partner do rozmowy :/ a ty jak piękne masz imię ty zarozumiały dziwaku? :/ Tacy jak ty psują życie. Nie zesraj się czasem w gacie. Co cię obchodzi imię jakiejś dziewczynki? Już nie wspominając o tym, że jest bardzo ładne, bo gusta są różne.

squeeze2

Sama sobie imienia nie wybierała.
W USA mają wiele dziwnych imion są nawet dla chłopca i dziewczyny np. Sam.
Mi podoba się jak Dakota ma naimie.
Nie ocenia się aktorki po imieniu!!!
Zgadzam się z Anikiem ta wypowiedź jest żałosna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Elle_Fanning

Żałosne jest to, jak odmieniasz nick Anik. No i Dakota, rzecz jasna.

squeeze2

Zal... Oceniasz ją po imieniu. Ona sobie go nie wybierała.
Wali ci?????? bo innego usprawiedliwienia tak dennej wypowiedzi nie widzę!

Dakota_Fanning_2

Chyba napisałem, że jej nie oceniam na podstawie jej imienia, bo nie wystawiłem jej oceny 1/1. Tak trudno czytać ze zrozumieniem?

squeeze2

Żenada ... Szkoda słów na takiego debila. Dakota to bardzo ładne imię...

Sindorei

Jasne...

squeeze2

Dziewczyna ma talent i chyba to jest najważniejsze a nie jak ma na imię. Rozumiem, że Ci się nie podoba jej imię, jednak żeby obrażać użytkowników forum, przesada.

Pinkaa

To ja zostałem nazwany debilem. Co z tego, że niebezpodstawnie?

squeeze2

CIEKAWE JAK TY MASZ NA IMIĘ? MNIE TEŻ SIĘ PODOBA.A TY JESTEŚ ŻAŁOSNA ŻE PISZESZ TAKI TEMAT.

tia17

Jestem żałosna? Obraziłaś mnie. Chyba się popłaczę.
Na imię mi Tomek, dziwnie jak na dziewczynę, prawda?

squeeze2

A myślisz, że Tomasz to takie piękne imię?

użytkownik usunięty
squeeze2

A może Minnesota ? :) .

He,he. Oglądałeś KMN? Albo "Łiskązi".

squeeze2

Drogi Tomku!
Pamiętaj o zażywaniu leków. Weź podwójną dawkę!
Nie ocenia się ludzi po imieniu przecież ona nie wybierała sobie go.
Myśl troche to nie boli.

AntySeler

AntySelerze, o moje leki się nie martw. Martw się za to o swoją umiejętność czytania ze zrozumieniem, bo szwankuje, widzę. Przeczytaj trzeci post od góry. Dobranoc.

squeeze2

Panie Tomku.
Szkoda, że tacy głupi ludzie jak pan noszą to jakże piękne imię: Tomek.

tomcias10

Bo się rozpłaczę.

squeeze2

możesz się i nawet posikać

AntySeler

Niektórzy, ludzie to naprawdę nie mają za grosz poczucia humoru
PS.
Luizjana, całkiem fajne imię

Click to Enter

widzę ze naprawdę nie macie nic innego do roboty tylko odpowiadanie na beznadziejne prowokacje
a Dakota cóż fajne brzmi

użytkownik usunięty
squeeze2

Możesz pogratulować Swoim rodzicom oryginalności. Najwięcej mężczyzn w Polsce nosi właśnie imię Tomasz.

I wiesz co? Z jakichś niewytłumaczalnych powodów nie zabiję rodziców za danie mi tak pospolitego imienia. Co innego gdyby nazwali mnie Dionizy albo Ursyn.

użytkownik usunięty
squeeze2

1) Mówię o gratulowaniu, a nie o zabijaniu
2) Masz nudne imię i czepiasz się tych, którzy mają mniej oklepane

squeeze2

Zapytaj sie jej rodzicow. Ale teraz tak na serio. Kazdy wie, ze USA to troche dziwny kraj, a Dakota to wcale nie jest takie złe imie. W tamtych stronach nazywaja dzieci Jabłko, Mojżesz, Boston i tp. Gdyby u nas nazywano tak dzieci było by to dziwne i wyrządziło by to dziecku krzywde. Ale u nich to normalka. Tak czy siak Dakota to nawet ładne imie, wiec niema sie co czepiać. ;) Pzdr.

RapaNui_

Jak na warunki amerykańskie, to imię Dakota nie odbiega od przyjętych norm. Może się podobać albo nie, ale nie ma co się dziwić.

użytkownik usunięty
enigmatyczna

Dla większości Polaków nadawanie takich imion jest jeszcze dziwne, ale ja osobiście słyszałam imię Dakota już kilka razy w życiu i nie tylko w odniesieniu do tej właśnie aktorki. Nie wiem w czym problem.

squeeze2

Jak na mój gust, rodzice ją pokarali tym imieniem...

użytkownik usunięty
Alibi

Uważasz, że rodzice już w pierwszych dniach życia dziecka, znaleźli powód, aby je ukarać w ten sposób?

Po co statsujesz? Przecież tu nie ma rang.

użytkownik usunięty
squeeze2

Nie wiem, o co Ci chodzi.

użytkownik usunięty
squeeze2

Dlatego nie Luizjana, bo w Luizjanie nie jest tak fajnie jak w Dakocie. W Dakocie jest dużo ciekawych rzeczy, których nie ma w Luizjanie. A ty nie wyśmiewaj cudzych imion, bo ci majtki spadną.

squeeze2

Szczerze to mi się to imię kojarzy z tym ,że ktoś da Ci kota. Ale USA to dziwny kraj ,więc mogła trafić gorzej ;)

Nadine94

Inne, oryginalne... podoba mi się.

Lonely

Tak, daj tak na imię swojej latorośli. Nie miej pretensji jak cię zabije.

użytkownik usunięty
squeeze2

Ja cieszyłabym się gdybym miała tak na DRUGIE imię. Skoro ona ma na pierwsze Hannah, a mimo to w woli posługiwać się raczej tym drugim, to mniemam, że nigdy nie miała większych pretensji do swoich rodziców.

No cóż, nie każdy musi być mądry. Ktoś przecież musi też zdrapywać wiewiórki z asfaltu...

użytkownik usunięty
squeeze2

To nawiązanie do Dakoty, czy do jej rodziców?

Do ciebie.

użytkownik usunięty
squeeze2

A jeśli nawet zdrapuję te martwe zwierzęta, to czy oznacza to, że jestem głupia?

squeeze2

Może dlatego, bo Dakota ma kota, a Luizjana papugę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones