Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning
2smoki

oj zgadzam się! wczoraj widziałam z nią I am Sam i przypomniało mi się w jakich dobrych filmach grała jak była młodsza ( i jak dobrze grała przede wszystkim) teraz w tym badziewiu o wampirach się marnuje bez dwóch zdań ...

użytkownik usunięty
milk_shake

Dokładnie , po jaką cholerę ona zgadzała się na tą bajeczkę o wampirkach ..Gdyby nie to dałabym jej 10 ..

2smoki

nie przesadzajcie :)
może żadna oscarowa rola, ale źle też nie wypadła. na pewno jedna z najlepszych z tego filmu :)
jeżeli nie najlepsza :)

użytkownik usunięty
rachel_mcadams

Ale mimo wszystko. Patrzysz , całkiem dobra filmografia . Jestem Sam, 24 godziny a tutaj nagle ,,Zmierzch " itd. To tak jakby Jack Nicolson przyjął role w ekranizacji powieści Daniele Steel..

Czepiacie się, De Niro też gra w kiepskich filmach czasem co nie znaczy, że nagle gorszym aktorem się stał ;)

2smoki

Ta saga jest największą porażką współczesnego kina i na chwilę obecną zniszczyła karierę Kristen Stewart, która też się dobrze zapowiadała. Strasznie niezrozumiała decyzja Fanning, biorąc pod uwagę jej wcześniejsze rolel. Może zmieniła agenta? Tak, czy siak jest to duży błąd. Trzeba tylko mieć nadzieję, żeby w przyszłości ludzie nie kojarzyli ją za bardzo z tym filmem.

użytkownik usunięty
Aldo_Raine

"zniszczyła karierę Kristen Stewart, która też się dobrze zapowiadała. "- w którym filmie dobrze grała? W każdym gra tak samo. Rodzice ją wkręcili w filmy i tyle. Zero talentu. Wiecznie otwarta paszcza. Szkoda słów.
"Strasznie niezrozumiała decyzja Fanning"- oj bardzo zrozumiała. Za taką kasę, jaką ona zgarnęła za sagę, ja mogłabym zagrać w "modzie na sukces".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones