Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Dakota, Selena Gomez i Taylor Swift walczą o główną role w filmie The Seven Rays na podstawie powieści Jessicy Bendinger.
Mam nadzieje, że Dakota dostanie rolę ona jest prawdziwą aktorka, a nie gwiazdka Disney! Taylor w ogóle umie grac?
Waszym zdaniek kto powinien dostać rolę?

Elle_Fanning

oczywiscie ze Dakota Taylor niech zajmie się śpiewaniem Selena szkoda gadać...

sonnenEW

Tylko Dakota. Ona naprawdę dobrze gra. Nie jest przesłodzona gwiazdką.
Niech rolę dostanie Dakota!!

Dakota_Fanning_2

Taka Selenaka to tylko do Disney się nadaje. Taylor niech śpiewa.
Nigdy bym nie nazwała Taylor i Seleny aktorkami.

sonnenEW

Z tych trzech to tylko Dakota. Dakota ma prawdziwy talent, którego gwiazdki Disneya kompletnie nie mają.

Elle_Fanning

ta racja jest młoda ale daje rade, jej filmografia jest imponujaca a nie gwiazdki Disneya ...

sonnenEW

Oczywiście Dakota!!!!
Nikt inny. Ona jest prawdziwą aktorką.

Elle_Fanning

nie tylko one trzy. Saoirse Ronan tez walczy o te role. Uważam, ze ona też mogła by zagrać. ona lub Dakota. pozostałe dwie to po prostu żenada

Sau

znalazłam, tez odnośnik , gdzie mozna głosowac kogo by sie wolało. http://www.disneydreaming.com/2010/04/26/taylor-swift-or-selena-gomez-the-seven- rays/ prosze was nie dopuście do katastrofy Selena ma 58% a Taylor 25%!!!!

Elle_Fanning

Selena Gomez i Taylor Swift mogą Dakocie buty czyścić pod względem aktorstwa, ale ostatnio w Hollywood bardziej liczy się popularność wśród nastolatek/ wygląd niż talent, więc pewnie wybiorą Gomez :(

LukC

racja Dakota powinna dostać role, Selena eh niech śpiewa i gra w serialach,

LukC

Dakota jest niesamowicie utalentowaną aktorką, natomiast pozostałe 'panie' pozostawię bez komentarza.

Mnie bardziej interesuje czy Fanning zagra w Furious Angel, bo film się ciekawie zapowiada :)

Elle_Fanning

Na sam widok tej wyjącej Seleny mi się robi nie dobrze. Wszystkie te gwiazdeczki Disney'a to takie `gówno`. Dakota jest wspaniałą MEGAutalentowaną aktorką!

ewcia532_filmweb

racja z czym taka Selena do niej eh poprostu nie cierpie tej Gomez

Elle_Fanning

Wogole mi Selena nie pasuje do tego filmu. Ona chyba juz do konca zycia bedzie mi sie kojarzyła z Disney'em i słodyczą. ;d Taylor jest piosenkarka, wiec niewiem po co sie pcha do filmu. Niech robi to co umie, czyli spiewa. Tak wiec zostaje Dakota, ktora na pewno jest najlepsza z tej trojki. ;) Ogólnie to Dakocie przydałaby sie w koncu jakas fajna rola, bo tak jakby ucichło o niej. ;) W sensie, ze ciekawych rol nie wybiera. ;d @Neo84 A mnie wlasnie zastanawia czy zagra w 'If i Stay' . ;D

RapaNui_

Zdecydowanie Dakota powinna dostać te rolę.
ciekawe czy zagra w 'If i Stay' , Furious Angel fajnie by był jak by tam zagrała:)
No bo taka cisza u niej:(

Elle_Fanning

yyy... Taylor to aktorka? Jeśli nie chcą zrobić z filmu kompletnej klapy, powinni obsadzić w tej roli kogoś, kto choć trochę ma w tym doświadczenia. Selena? Osobiście nie przepadam za nią, ale dobrze byłoby dla niej, gdyby wreszcie zagrała w czymś bardziej wartościowym niż produkcje Disneya. Mimo wszystko będę chyba kibicować Dakocie, bo ona ze wszystkich trzech jest najlepsza, a ostatnio tak jak powiedziała Misia81 ucichło w jej filmografii.

bittersweet_

Dakota chodzi do normalnej szkoły, więc filmy może kręcić głównie w wakacje, co powoduje jej mniejszą aktywność aktorską ;)

użytkownik usunięty
Neo84

myslisz ze zagralaby w tylu filmach krecac filmy tylko w wakacje?

Od 2 czy 3 lat zaczęła do normalnej szkoły chodzić (wcześniej uczyła się w domu), dlatego też zmniejszyła się ilość filmów z jej udziałem (obecnie, jak wyżej napisałem, kręci filmy tylko w okresie wolnym od szkoły ) ;)

Elle_Fanning

wiadmo moze cos nowego na temat tego filmu >? :) chcialabym go zobaczyc . a co do pytania tez jestem zdania ze dakota powinna dostac te role

ann212

Tylor grac nie potrafi ;/. Gomez nadaje sie do bajeczek disneja jako jakas ksiezniczka... a dakota gra i to swietnie. Wiadomo kto powinien ja dostac ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones