Dakota Fanning

Hannah Dakota Fanning

8,0
25 833 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dakota Fanning

Widzialam ją w "Ally McBeal" "Trapped" oraz "Man on fire", czyli w mojej opinii przewazają role "porwanych dla okupu". Jestem pod wrazeniem. Bardzo zdolna, świetnie wyraza emocje (scena gdy Denzel dostaje kulkę), trzymam za nią kciuki - i mam nadzieję ze nie da sie zniszczyc, jak juz to wiele razy sie zdarzało w wypadku gwiazd dziecięcych, które zbyt szybko odniosły sukces...

użytkownik usunięty
vianne_

Tak, ja widziałem Ją dosłownie dwie minuty temu w Trapped i chciałem złożyć mój komentarz...
Moim zdaniem, jest to Osment, tylko płci żeńskiej, doskonała, mała aktorka :). Gdy w Trapped miała atak, tak świetnie się zachowywała, jakby miała takowy naprawdę... please, help me... help me... te słowa mi zostaną w pamięci, tyle emocji.. DOSKONAŁOŚĆ! :)

Pozdrawiam

Taaaa... Naprawdę wielki talent... To od razu widać czy z kogoś będzie w przyszłości dobry aktor... Tak przecież było z Jodie Foster... Już jak byłs mała to wszyscy mówili, że będzie świetną aktorką...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones