Dana Ashbrook

Dana V. Ashbrook

8,0
4 084 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dana Ashbrook

Dana to jak dla mnie przede wszystkim Bobby z "Miasteczka Twin Peaks",gdzie wcielił się w zbuntowanego chłopaka mającego wszystko i wszystkich (no może zwyjątkiem Shelly)gdzieś.Ogladałem też filmy "Szalona małolata" czy "Tata duch",ale nie zapadł mi w tych obrazach w pamięci.

Martin_Eden

Ja go pamiętam również z "Powrotu żywych trupów 2" i "Gabinetu figur woskowych " ;)

Martin_Eden

Bobby Briggs. Postać buntowniczego chłopaka jaką stworzył Dana Ashbrook bardzo mi przypadła do gustu. Lubię tak samo bardzo Jamesa. Więc ich potyczki bardzo mnie zaaprobowały i sama nie wiem po stronie którego bym była, jak obie postacie bardzo lubie. Ach, widać serial bardzo mocno wrył mi się w pamięć, że lubie przeżywać te ich wątki. Taki jest jego urok. Kocham Twin Pekas.

użytkownik usunięty
Serleena

Mnie najbardziej podobały się dialogi Bobby'ego z jego tatą. Spadałam przy tym z krzesła :)

użytkownik usunięty
Serleena

Wiem, że to nie na temat , ale sprawdź bardzo dokładnie w słowniku co znaczy słowo "zaaprobowały". Czasem , gdy chce się, aby zdanie mądrze brzmiało to...wychodzi dokładnie na odwrót ;)

użytkownik usunięty
Martin_Eden

O bogowie, a ja zawsze myślałem, gdy widziałem napisy początkowe, że Dana to któraś z kobiet... :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones