Dwayne JohnsonI

Dwayne Douglas Johnson

7,8
56 515 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Dwayne Johnson

Zagrał on przecież dopiero w 6 filmach i w prawie każdym nie zabrakło wspomnienia i meczu rugby. Owszem prezentuje sie on dobrze i jak na początkującego aktora to Witajcie w dżungli, Z podniesionym czołem i Plan gry to dobre filmy. Jednakże gdyby każdfego oceniać po 6 filmach i dawać mu ocene wyższą niz najlepszym sławom to mnie zastanawia. Ale dobra też uważam go za dobrego aktora chociaz ostatnio przeszedł na sf

storm12

Uważam go za dobrego aktora, widziałem prawie wszystkie filmy z jego udziałem, też zauważyłem związek z futbolem(to nie rugby jakby co)W filmie "Gang z boiska" w dwóch scenach z jego udziałem zakręciła mi się łezka w oku, w filmie "Plan gry" prawie cały czas się śmiałem z jego postaci(to znaczy zagrał świetnie) w "królu skorpionie" także zagrał dobrze, jeśli chodzi o "Witajcie w dżungli" to film nie przypadł mi do gustu ale Dwayne'owi nie mogę niczego zarzucić, no i jeszcze widziałem "Dorwać smarta", także dobra rola, ale drugoplanowa.
Pozdro dla fanów The Rocka

Vampire19

Zgadzam się z kolegą wyżej... Widziałem kilka filmów z jego udziałem i grał bardzo dobrze, aczkolwiek znajdą się tacy którzy będą w niego rzucać błotem i stwierdzać że popularność zawdzięcza budowie ciała...

PabloPensuan

tak samo ma się sprawa z Vin Dieselem bardzo dobry aktor, ale wszyscy mówią że dostaje role bo jest "koksem" a on jest zbudowany jak co drugi facet w Polsce :D Nie wygląda jak kulturysta po prostu ma masę i tyle

storm12

bardzo dobrym aktorem nie można go jeszcze nazwać, ale spokojnie mogę powiedzieć że The Rock rośnie w siłę. Jak na razie jest mało filmów z jego udziałem, zobaczycie to się zmieni. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones