Edouard Baer

7,7
1 809 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edouard Baer

Z założenia nie cierpię takich określeń np. polski Brad Pitt itp. Ale w tym momencie nie mogłam go nie użyć :) Edouard jest jak dla mnie łudząco podobny Alana, wręcz momentami identyczny. Kto wie, może kiedyś przy okazji kręcenia biografii o A.R. będzie można ten fakt wykorzystać :)
Sam Edouard polskiej i ogólnej publiczności jest chyba najbardziej znany jako Otis z "Asterix i Obelix - Misja Kleopatra", oraz z "Zakochanego Moliera" i "Za ile mnie pokochasz". Aktor niepokorny, we Francji nazywany "enfant terrible", z podobnym potencjałem aktorskim, co Mr Rickman :) Być może kiedyś mu dorówna w aktorskich osiągnięciach.

Johanna

Dokładnie wiem o co Ci chodzi,kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy w "Bóg jest wielki a ja malutka" spadłam z krzesła. Wyglądał jak Alan z czasów "Szklanej pułapki" !

grooshya

Bardzo się cieszę, że masz podobne odczucia :) Zastanawiałam się czasem czy to tylko moje jakieś omamy, czy oni faktycznie są podobni, ale skoro ktoś myśli podobnie to jednak coś w tym musi być :)

Johanna

Weszłam na profil tego pana, żeby to napisać. Niestety, ktoś mnie ubiegł 3 lata temu:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones