Edouard Baer

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/49906/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":1135,"rate":7.533039647577093,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/49906/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":3,"rate":6.666666666666667,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,5
1 135 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Edouard Baer
  • Z założenia nie cierpię takich określeń np. polski Brad Pitt itp. Ale w tym momencie nie mogłam go nie użyć :) Edouard jest jak dla mnie łudząco podobny Alana, wręcz momentami identyczny. Kto wie, może kiedyś przy okazji kręcenia biografii o A.R. będzie można ten fakt wykorzystać :)
    Sam Edouard polskiej i ogólnej publiczności jest chyba najbardziej znany jako Otis z "Asterix i Obelix - Misja Kleopatra", oraz z "Zakochanego Moliera" i "Za ile mnie pokochasz". Aktor niepokorny, we Francji nazywany "enfant terrible", z podobnym potencjałem aktorskim, co Mr Rickman :) Być może kiedyś mu dorówna w aktorskich osiągnięciach.

  • Johanna Dokładnie wiem o co Ci chodzi,kiedy go zobaczyłam po raz pierwszy w "Bóg jest wielki a ja malutka" spadłam z krzesła. Wyglądał jak Alan z czasów "Szklanej pułapki" !

  • grooshya Bardzo się cieszę, że masz podobne odczucia :) Zastanawiałam się czasem czy to tylko moje jakieś omamy, czy oni faktycznie są podobni, ale skoro ktoś myśli podobnie to jednak coś w tym musi być :)

  • Johanna Weszłam na profil tego pana, żeby to napisać. Niestety, ktoś mnie ubiegł 3 lata temu:)