Ewa Skibińska

7,0
6 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Ewa Skibińska

Bardzo dobra i odważna aktorka .Gościła u mnie w szkole. W życiu chyba jest taka sama jak na
scenie, albo to jej poza albo jest... dziwna ? Pozytywnie odbierana przez młodzież gorzej za to z
nauczycielami . Nie przeszkadza jej przeklinać przy uczniach, namawiała nas do 'buntu' .
Odebrałam ją b. pozytywnie i zachęcam do chodzenia na do teatru i zobaczenia jej w prawdziwej
'sztuce' a nie w filmie/ serialu . (Do tego jest niewiarygodnie seksowna jak na swój wiek )

kingajkari

a ja słyszałam, że jest zarozumiała, ale wszyscy aktorzy chyba są.

amanda_9

Może trochę, ale bardziej wydaje mi się że ona ciągle 'gra'

kingajkari

hmm... zboczenie zawodowe? Mój wujek jest policjantem i zawsze kogoś o coś podejrzewa, a na roku mam koleżankę, która gra na perkusji i w czasie wykładów bębni palcami po pulpicie.

amanda_9

Wydaje mi się że to coś więcej niż 'zboczenie zawodowe' . Aktorka chce zwrócić na siebie, na swoje gesty, słownictwo uwagę . Zastanawiam się czy w domu, przy bliskich przestaje grać .

kingajkari

Jeśli ktoś ma za męża posła Mieszkowskiego, walczącego z kultem największych bohaterów Polski, Żołnierzy Niezłomnych, mordowanych przez bolszewików i współpracujących z nimi polskich i żydowskich komunistycznych zdrajców, to nie dziwię się, że przeklinała. Nie można byc spokojnym mając takiego męża.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones