Facundo Arana

Jorge Facundo Arana Tagle Von Berbard

8,2
920 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Facundo Arana

jaki on brzydki dziewczyny nie macie gustu
jest wiele ładniejszych aktorów np. Janson Behr Colin Hanks
czy Maciej Zakościelny

Katherine

Jezu dziewczyno czy ty nie umiesz napisac pozytywniej opini !! WSZYSTKIE TWOJE POSTY SA DENNE I NIE MAJA ANI KROPLI INTELIGENCJI ! sastanow sie czasem co ty wypisujesz masz 17 lat i takie za przeproszeniem pierdoly wypisujesz ! Na wszystkich akotrow i aktorki klniesz ! czy ty jestes normalnia ! jesli jestes tu tylko po to by chechac po aktorach to najmadrzejsza rzecza jaka zrobisz to zostawienie FW !

Lady_Angel

Może on mi się nie podoba jest ochydny kaszdy ma swój gust i się odwal
to nie są pierdoły tylko szczera prawda on jest tragiczny i do tego stary może mi się nie podoba i nie wymawiaj imienia Bana boga swego
na daremne.......... buhaha :P

Katherine

Tak się nakręciłaś, że chińszczyzna Ci wyszła. :) Trochę opanowania. :)

Ps. Też bym chciała zobaczyć choć jeden Twój post w innym tonie. Może kiedyś dożyję tego dnia... :)

Katherine

On jest brzydki, to fakt, a ci faceci podani przez ciebie też są brzydcy. A poza tym, to może zaczniecie pisać o umiejętnościach aktorskich, a nie ciągle o wyglądzie? Z nich wszystkich tylko Colin Hanks w ogóle umie grać, bo reszta jest żałosna. I nie oglądajcie tych tasiemców, bo wam się mózgi rozpłyną.

Veda12

Nooooooo Facundo jest żadny i załosny ja wolę juz Colina on przynajmiej grał świetnie Alexa w Roswell a Facundo ?? kto to wogóle jest oświecie mnie

Katherine

Z wyglądu nie podoba mi sie zaden z tych co wymienilaś, choc wolę brunetów od blondynow;) Facet nie musi był ładny, ma byc męski czy też mieć to coś w sobie. A Zakościelny ten laluś i mierna aktorzyna? Ochyda... No, ale o gustach się podobno nie dyskutuje ;P

Katherine

Katherine, skąd ty wzięłaś jakiegoś Collina? Facundo jest fajny, a ten Zakościelny to taki laluś.

Katherine

po pierwsze jest BOSKI po drugie przynajmniej siue nie pcha gdzie go nie chca i pracuje tam gdzie ma jakieś możliwości a po trzecie skąd mamy wiedzieć jaki ty jesteś?????

LeN_kA

a jeszcze po czwarte Zakościelny to laluś i go nie lubie

Katherine

wez sie wypchaj ponoc nieogladasz telenowel a na wszystkich forach dotyczacych telenowel sie wypowiadasz.

Depeche

to było do mnie?? ja i może sie wypowiadam ale nie oglądam takich telenowel jak moda na sukces i inne brednie w których nie wiadomo o co chodzi!!!

Katherine

tylko krytykowac potrafisz!a ja uwazam ze jest przystojny i tyle:P

Katherine

Widzę że wy tylko umiecie krytykować innych!!! Facundo jest przystojny i umie grać, a nie tak jak inni aktorzy!!!

Katherine

Hehe... Jak z mamą oglądałyśmy "Zbuntowanego anioła", to się ciągle dziwowałyśmy, że jego bohater jest taki atrakcyjny dla większości lasek, skoro już ten kolo co grał jego kuzyna był od niego przystojniejszy ;>

użytkownik usunięty
Gladka

zakoscielny jest taki bez uroku nic w sobie nie ma

Katherine

zakościelny to najbrzydszy facet jaki chodzi po ziemi :/bleeeeeeeeeee

Agasia_3

zgadzam sie :))):PPP zakościelny stylizuje sie na brada pitta a on jest nawet nawet ale zakościelny jest bleeeeeeeeee:)) jak go widze to mi sie zwraca wczorajszy obiad...
pozdrowionka
Oleńka:))

Katherine

Masz rację, jest wiele ładnieszych np: Agnieszka Chylińska

Katherine

Hmm, no cóż, są gusta i guściki i szanuje wasze zdanie, aczkolwiek się z nim nie zgadzam. Uważam, że Facu gra o wiele lepiej od prawie wszyskich polskich 'aktorzyn'. W nim jest coś z naturlaności, z resztą zauważam to w wielu aktorach i aktorkach latynowskich, chociaż nie oglądam zbyt namiętnie telenowel. W ogóle, wg. mnie, im starszy, tym przystojniejszy :D Ale najlepiej wyglądał w Yago :) (Niestety nie oglądałam, widziałam tylko zdjęcia;( )

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones