Frank Grillo

Frank Anthony Grillo

7,2
13 885 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Frank Grillo

Według mnie nadawał by sie do roli Punischera. Gdy czytałem komiks Punisher: Witaj ponownie Frank stwierdziłem że jest do niego bardzo podobny. Jak myślicie ?

Incridible_Sword

Ma twarz jak z komiksu, jest w odpowiednim wieku by zagrać niejednowymiarową postać (nasi 50letni aktorzy, a nawet młodsi wyglądają jak kupa gnoju i wyrzygany pączek na raz).

Incridible_Sword

Gość już gra Crossbones'a, więc raczej Punishera nie zagra.
A co do wieku - facet wygląda naprawdę dobrze, nigdy bym nie powiedziała, że ma 50 lat, tylko max. 40.

Incridible_Sword

Wg mnie Frank byłby jako Punisher delikatnie mówiąc za*****ty. Jednak ja do roli Franka mam takich kandydatów.
- Manu Bennett
-Scott Adkins
-Josh Brolin
-Jeffret Dean Morgan
Co o nich myślisz ?

dawid10809

Josh odpada... jest Thanosem i nie pasuje mi jego twarz.... Scott mógł by być jest dobrze zbudowany i ma wygląd twardziela,jednak czegoś by mi ww nim brakowało chyba. Manu to taki Frank tylko z blizną :D A Jeffret według mnie definitywnie odpada ;)

Incridible_Sword

a ci ? : Karl Urban,Jon Hamm,Christian Bale,Gerard Butler

dawid10809

Karl Urban był Sędzią Dreddem więc odpada i by mi nie pasował poza ty. Chrisian Bale to wiadomo Batman i też jego budowa twarzy odbiega od dej Punishera. Jon Hamm mógł by być ale coś za bardzo sie uśmiecha i widać że był by za bardzo pozytywny. Gerard Butler by sie nadawał i wiem że zagrał by go dobrze,jednak wgl nie jest podobny :P

Incridible_Sword

a Craig Fairbrass ? albo Johnny Messner ?

dawid10809

Craig Fairbrass... chyba za brzydki nieco :P Johnny Messner... troche charakteryzacji i mina twardziela i mógł by być :) jeszcze ktoś w tym castingu ? :D

Incridible_Sword

oto moje typy : holt mckallany,dominick purcell,clive owen,jim caviezel

Incridible_Sword

i joe manganiello

dawid10809

żadne z tych panów by raczej nie pasował,a Dominick Purcell był Draculą :)

Incridible_Sword

Typy mi sie juz skonczyly :)

Incridible_Sword

w gamerze jak butler gral to sobie pomyslalem ze moglby franka zagrac

Incridible_Sword

To samo miałem napisać po seansie Nocy Oczyszczenia 2

Frank Grillo to Punisher idealny zgadzam się :D ale widzę że już jest taki temat hehe

rbk23

a wybacz uprzedziłem cie :D

Incridible_Sword

Ray Stevenson pasował bardzo. Szkoda, że sam film wyszedł kiepsko

Grandziarz94

Zgodze sie co do tego. Film wyszedł kiepsko ale nie najgorzej.

Incridible_Sword

ogladalem the purge i zdecydowanie nadaje sie do roli punishera, pomyslalem o tym ogladaj wlasnie ten film :)

Incridible_Sword

Właśnie oglądałem PURGE i pierwsze, co pomyślałem to właśnie to. Naprawdę nie rozumiem jak potencjalni twórcy tego nie dostrzegają. Chyba najlepszy możliwy wybór.

użytkownik usunięty
Incridible_Sword

Dokładnie o tym samym pomyślałem! W The Purge udowodnił, że się nadaje. Ale niestety, gra już Crossbonesa, a Punishera dostał inny, też świetny aktor :P

Crossbones za dlugo nie pogral haha wiec jezeli Raynolds mogl byc slabym latarnia a pozniej zajebistym deadpoolem to i on moze byc punisherem , tymbardziej ze cross to marvel a Pun to dc ;) wiec mysle ze jak najbardziej

kratos1

Punisher jest z Marvela, crossowal się czasem z avengersami w kreskowkach :)

Incridible_Sword

Dokładnie ten sam temat chciałem założyć :D

Incridible_Sword

Dla mnie najlepiej do Punishera zawsze pasował Dolph

Incridible_Sword

Może Ben Affleck zapominając o tym że grał Batmana?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones