Gal Gadot

7,8
35 869 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gal Gadot

Oczywiście chodzi o jej kunszt aktorski ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gameweb

Mam tak samo

Gameweb

Bardzo ładny ten jej.. Kunszt

Gameweb

Według mnie fatalnie wypada jako aktorka jeśli chodzi o dialogi. Nic nie daję w nich od siebie jak wielcy aktorzy, po prostu jest teraz na topie ale jak odejdzie to ludzie ją zapomną. o prostu jest ładną kobietką w filmach w których gra.

Gameweb

Ma talent i jest śliczna, ale nie podoba mi się jej głos.

Lukas_Art

Co ona ma?

loc_dog

No cóż, po 3 latach muszę stwierdzić, że ma... ładne nogi i inne walory kobiece ;P

Lukas_Art

Tylko.

Gameweb

Służyła w izraelskiej armii, a w izraelskim wojsku prysznice są koedukacyjne.

Szmaragd_fw

A ja myślałem, że prysznic służy do mycia się, a nie do edukacji.

Gameweb

Heh...niech będzie,że "kunszt" ;))) przy niej można stracić rozum...

Gameweb

Doskonale rozumiem:)

Gameweb

Piękne drewno

Gameweb

Kunszt? A jaki to kunszt? Jak można wgl się wykazać kunsztem aktorskim grając w filmach pokroju szybcy i wściekli albo wonder woman. Może i jest ładna ale jakoś wyjątkowo mnie irytuje. A może to jej role są irytujące. W każdym razie cięzko mi się na nią patrzy...

Gameweb

Tak. Poziom wieczorówki aktorskiej dla przebranżawiających się modelek. Super gra aktorska. Polecam nie oceniać niczego po za produkcjami Marvela.

Gameweb

Jest piękna ale zdecydowanie brak jej charyzmy i kiepsko gra. Powinna zostać przy karierze miss albo modelki bo jednak ładna buzia to nie wszystko.

Gameweb

W Wonder woman 1984 zdecydowanie lepiej oglądało się Kristen Wiig ktòra jest nie tylko starsza ale też mniej atrakcyjna. Jednak Kristen ma to „coś”

Gameweb

Ja tez ogladam wszystko co z gal gadot kocham ją jako aktore najlepsza aktorka i chris pine też

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones