[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktorka"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"#unkown-link--personRolesAjax--","url":"/ranking/person/actors/female"},"rating":{"count":627,"rate":7.376395534290271,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,4
627 ocen gry aktorskiej
Gemma Ward
Gemma urodziła się 3 listopada 1987 roku w Perth (Australia). Została odkryta w roku 2002, kiedy wystąpiła w telewizyjnym show, gdzie były wybierane przyszłe supermodelki. Podpisała kontrakt z agencją Vivien's Model Management, znajdującą się w jej rodzinnym kraju, oraz IMG - w Nowy Jorku. Jest absolwentką Shenton College.
Została najmłodszą modelką na świecie, wybraną przez Vogue do sesji zdjęciowej "It Girls". Gemma brała także udział w kampaniach Prady i Yves Saint Laurent. Pojawiła się na wybiegach projektantów takich jak Versace czy Gucci. Pozowała także na okładki Vogue, W. Most i TeenVogue.
Miała zaszczyt zaprezentować perfumy Calvina Kleina "Obsession Night for Men", razem z modelem Drewem Keiltem. Gemma występowała w wideoklipie Johna Mayera, zatytułowanym "Daughters". W 2001 roku, modelka postanowiła się sprawdzić w aktorstwie i zagrała Heidi w filmie Pink Pyjamas.
Jest uznawana przez wielu ludzi świata mody za jedną z najpiękniejszych modelek. Eksperci doceniają jej wygląd dziewczynki "skrzata".Przyjaźni się z modelkami Lily Donaldson oraz Lily Cole.
Gemma jest drugą córką Gary'ego Warda i jego żony Claire. Jej starsza siostra Sophie także zarabia na życie jako modelka. Gemma posiada również młodsze rodzeństwo- braci Oscara i Henry'ego.
Więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 3 listopada 1987

miejsce urodzenia: Perth, Australia

wzrost: 178 cm

Ma starszą siostrę, Sophie i dwóch młodszych braci bliźniaków: Oscara i Henry'ego.
Wystąpiła w następujących teledyskach:
- 2004 r. - "Daughters" - John MayerJohn Mayer;
- 2016 r. - "M.I.L.F. $" - Fergie.
Była twarzą : Liano, Prada, YSL, Prada, Balenciaga, Lanvin, Herm?s, Bulgari, Dior, Isetan, Jil Sander i Versace.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych