Fergie I

Stacy Ann Ferguson

6,7
834 oceny gry aktorskiej
Fergie I
Stacy Ann Ferguson, czyli Fergie, urodziła się Hacienda Heights w Kalifornii. Podobnie jak Martika, Jennifer Love Hewitt i Rahsaan Patterson poważną karierę zaczynała w młodzieżowym programie Kids Incorporated: Rock in the New Year, w którym występowała w latach 1984-89. Wraz z koleżankami z programu Stefanie Ridel i Renee Ilene Sandstrom założyła popowy zespół Wild Orchid, który w latach 90. wydał dwie płyty, w planach była trzecia, ale wytwórnia odmówiła wsparcia. Na początku nowego tysiąclecia Fergie dołączyła do zespołu The Black Eyed Peas, w którym zastąpiła wokalistkę Kim Hill. Wraz z Black Eyed Peas nagrała cztery doskonale przyjęte albumy - "Elephunk" z 2003 r., "Monkey Business" z 2005 r., "The E.N.D" 2009 r. oraz "The Beginning" z 2010 r. W roku 2006 artystka postanowiła spróbować sił jako solistka i we wrześniu zaprezentowała swój pierwszy album - "The Dutchess", pochodzi z niego aż sześć singlowych przebojów. Równolegle do kariery muzycznej, Fergie zaczęła też nieźle rozwijać filmową. Zagrała choćby w "Grindhouse: Planet Terror", w "Posejdon" i "Nine - Dziewięć". Podkładała głos do kilku kreskówek, na przykład "Madagaskar 2". Za piosenkę "Big Girls Don't Cry" była nominowana do Grammy. W 2007 roku magazyn "Blender" uznał ją za kobietę roku.
więcej

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 27 marca 1975

miejsce urodzenia: Whittier, Kalifornia, USA

wzrost: 163 cm

mąż Josh Duhamel (10.01.2009 - 22.11.2019, rozwód), syn Axl Jack (ur. 29.08.2013)
Ma młodszą siostrę Danę.
Początkowo to ona miała zagrać Stevie Wayne w filmie "Mgła", jednak ostatecznie rolę dostała Selma Blair.
Wydała następujące albumy:
- 2006 r. - "The Dutchess";
- 2017 r. - "Double Dutchess".
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

hahahahahhah jeszcze coś!

użytkownik usunięty

w nine zachowywała się jak psychiczna pedofilka ganiała małych chłopców i pokazywała m krocze

Ona by się nadawała do roli Kriss de Valnor gdyby robili film o Thorgalu :)

Wszystkiego Najlepszego :*

Droga Fergie, dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności i naprawdę wielkiej kariery muzycznej, Życzy twój skromny fan. Pozdrawiam.

W filmach Dziewięć czy Posejdon to robi wrażenie i może zagra jedna z głównych ról nie tylko małe rólki. Co do jej twórczości jej zespół TBEP w którym śpiewała miał najlepszy czas za jej czasów a jej debiutancki album był świetny. Niestety ostatnie jej kawałki są bez przytupu więc niech bierze się za kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones