Gemma Ward

7,2
779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gemma Ward

Amandy Seyfried ;o na poczatkuuu bylam przekonana ze to ona!o

cocoatea

zgadzam się:) też mi ją bardzo przypomina

cocoatea

popieram :) w pierwszej chwili myślałam, że ktoś pomylił zdjęcie albo nazwisko ;)

TheLadyOfShalott

Haha, ja również. W Piratach z Karaibów byłam pewna, że to Amanda :)

tristeTristan

Przyłączam się do spostrzeżenia:) Po epizodzie Judi Dench i pojawienie się Seyfried by mnie nie zdziwiło:)

cocoatea

Nie będę oryginalna, jeśli powiem, że i ja pomyliłam ją z Amandą i póki nie przeczytałam składu obsady wmawiałam mojemu facetowi, że to właśnie ona. ;)

cocoatea

Ona, Amanda Seyfried i Sasha Pivovarova wyglądają jak siostry :)

cocoatea

Ale Amanda ma inny głos, ja też na początku je pomyliłam, ale jak usłyszałam śpiew to od razu się zorientowałam, że to nie Amanda :)

Courty

Amanda jest o wiele ładniejsza!!!

sylwia92R

Dokładnie, Amanda jest 100x ładniejsza. Gemma ładnie wychodzi na zdjęciach, ale w "Czarnym baloniku" nie mogłam na nią patrzeć - ma bardzo dziwny kształt twarzy. Poza tym gra też średnio, więc może stąd to wrażenie. Poza tym przez to podobieństwo ciągle porównywałam ją do Amandy, która jest przecież dobrą aktorką.

cocoatea

miałem to samo, dopiero jak sprawdziłem aktorów zdiwilem sie ze to jednak nie była amanda

profix

Ja również widzę wielkie podobieństwo.

cocoatea

A myślałam ze tylko ja pomylilam siee :P

cocoatea

No w Piratach to byłem święcie przekonany, że to Amanda.

cocoatea

Czegoś nie rozumiem, przecież oczu Amandy Seyfried nie da się pomylić z oczami żadnej innej aktorki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones