George C. Scott

George Campbell Scott

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/5651/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":3625,"rate":8.547586206896552,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/5651/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":14,"rate":7.642857142857143,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,5
3 625 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby George C. Scott
  • Dobry wariat, te jego minki, te teksty, ta guma do żucia, a jaką miał sekretarkę, prawdziwa aktorska ekstraklasa.

  • _Andrzej_ Generał Turgidson chyba... ale nieważne, faktycznie wspaniały, według mnie lepszy od Sellersa w "Dr Strangelove":)

  • kRis Według mnie też. Oczywiście nie umniejszając talentu Sellersa ale jednak to Scott mi się bardziej rzucił w oczy. Jego miny po prostu mnie powalały :) Dla mnie lepsza rola niż np. ta w "Pattonie".

  • paciek O! nowa fota George'a C. Scotta.

  • użytkownik usunięty

    paciek Prawda prawda prawda.Mistrzu do kwadratu. Właśnie te miny rozwalały. Najlepsze dla mnie była scena, kiedy prezydent rozmawia z Dymitrem , a generał najpierw słucha w napięciu , usta rozdziabione a na końcu łapie się za głowe(jakby chciał powiedzieć ,, Holy shit') i potem jeszcze coś tam przytakuje. Nawet Sellers przy nim sie chowa.

  • _Andrzej_ Za taki komentarz można Cię, _Andrzej_, polubić! Zgadza się co do joty!