Glenn Close

Glenda Veronica Close

8,5
26 115 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Glenn Close

to budzi to we mnie negatywne emocję. Po raz pierwszy jestem zaskoczony pozytywnie. Jeszcze tylko wprowadzić Katherine Hepburn (żenada, że taka aktorka nie ma nawet tysiąca głosów...) do pierwszej dziesiątki i będę w pełni usatysfakcjonowany ;)

pruszyn

Ja miewam podobnie, to było dla mnie wielkie zdziwienie iż aktorka pokroju Glenn nie miał 1100 głosów. Momim zdanie powinna sie utrzymać w pierwszej 10, moze nie na pierwszym miejscu...lecz 10 powinna być gwarantowana. Niestety znając zycie zaraz spadnie na 30 lub dalej...

pruszyn

moim zdaniem nie zasługuje na 1 sze miejsce w rankingu ;///

patti93

popieram założyciela wątku w stu procentach.

panpstryk

moim zdaniem też nie zasłguje na pierwsze miejsce. nie wiem jak udało jej sie wyprzedzić tak świetne aktorki jak Meryl Streep czy Nicole Kidman.

afortunadamente

Że niby Nicole Kidman jest lepszą aktorką od Glenn Close? Spora przesada..
A co do Meryl to jak dla mnie obydwie s a genialne i prezentują ten sam poziom.

Rodder

Ja jestem również miło zaskoczony... ;) Mam nadzieje że utrzyma się w pierwszej 5 czy chociaż 10. Moim zdaniem w pierwszej 10 powinny się znaleźć jeszcze takie aktorki jak Katharine Hepburn (już niedługo! ;D), Bette Davis (tylko niewiele ponad 300 głosów!), Emma Thompson (70 miejsce?! wtf?!)! Oczywiście Meryl pierwsza (no, może ustąpić miejsca jedynie Katharine Hepbrun!) ;D

Kidman (2.?! ;O), Bullock i Knightley powinny wylecieć poza pierwszą 20-30! No ale cóż to tylko durny ranking popularności ;]

globus

Wedlug mnie tez powinna się utrzymać w pierwszej 10.
A Streep może ustąpić miejsce na pewno Katherine Hepburn, Jane Fondzie , Bette Davis więc 4 pozycja bylaby jak znalazl.

pruszyn

Też się zdziwiłem że TAKA aktorka ma tak mało głosów. Może nr1 to za dużo, ale TOP20 zasłużone.

pruszyn

zgadzam się :/ no ale cóż.na filmwebie jest kupa małolatów któzy głosują na wyłącznie im znanych aktorów.ech...

japieprze

Na szczęście AXN (a podobno i Polsat) zaczyna emitować "Układy" a serialowe gwiazdy mają na fw takie życie.

_Andrzej_

No i faktycznie Polsat od początku grudnia ma emitować "Układy". Szplendid.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones