Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka

7,3
9 617 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Błęcka-Kolska

... niech się Pani trzyma Pani Grażyno. To tragedia, ale wierzę, że znajdzie Pani w sobie siłę do
dalszej drogi. Niech Pani żyje dla niej .. dla pamięci o niej.

Omnikoron

Również tego życzę, pani Grażynie, z całego serca.

Ultor

ja też uwielbiam Panią Grażynę, i też jej z całego serca życzę żeby się trzymała , podniosła się po tragedii, i żeby zaczęła grać w filmach i serialach bo ma dla kogo żyć, wiem że zmarła jej matka, brat, córka, i ma jeszcze chorego ojca, ale i tak ma dla kogo żyć dla tych co ją uwielbiają za Kogel Mogel i za wiele innych ról, rzeczy. Może nie jest dobrą aktorką ale ją lubię chociażby za to że nie gwiazdorzy, za urodę, za to że dobrze śpiewa, widziałam wczoraj ją w śpiewających fortepianach zasiadała przy białym fortepianie ze Ś.P Maciejem Kozłowskim, fajnie razem śpiewali. Nawet nie pamiętam czy zagrali w jakimś filmie razem czy osobno ?

kinomanka_13

TRZYMAJCIE MNIE BO ODLECE. Kobieta spowodowala wypadek smiertelny z orzeczeniem o jej winir, a wy jej gratulacje i zyczenia skladacie.
Gdyby byla dla was osoba obca, albo przeczytalibyscie o niej w gazecie bylaby napietnowana i zmieszana z blotem za swok czyn.
Ot, co robi slawa i sentyment. Zero obiektywizmu.
Pani Kasiu zyj sobie spokojnie, wyciagnij lekcje lub tez nie, ale popelnilas czyn okrutny i ponioslas za to konsekwencje, a brzemie swojego czynu bedziesz nosila do konca zycia. Nie mam zadnego zalu do tej kobiety, po prostu trzy powyzsze posty mnie zirytowaly.
Powodzenia pani jak i reszcie.
Ps. Pisze z telefonu, sorry za interpunkcje.

użytkownik usunięty
Zoh1n

Jesteś debilem

a ty masz mleko zamiast muzgu i nic do takich jak ty nie dociera.

Zoh1n

Tragiczny los dotyczy nas wszystkich ale nad sławnymi ludźmi panuje jedynie lament.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones