Grażyna Błęcka-Kolska

Grażyna Błęcka

7,3
9 680 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Grażyna Błęcka-Kolska

jasminum to było by mistrzostwo gdyby nie ta jej wymowa

huzar186

nie widzę w tym problemu, gdy ktoś ma wadę wymowy.

weekendowy_filmowiec

ale 98 % widzów widzi

huzar186

I to nie jest powód do wyśmiewania,albo wyszydzania

weekendowy_filmowiec

Akurat aktor to zawód, w którym dykcja to podstawa.

quiet

Też tak sądzę. Ale od czasu do czasu pokazywane na ekranie i lansowane są osoby z taką wadą wymowy, że to zastanawia. Przykłady: Wojciech Gąsowski (w duchu przeze mnie nazywany Gąsiowskim), Roma Gąsiorowska, Jerzy Kotus, Sara Müldner i wielu innych. A pani Grażyna jest też po prostu kiepską aktorką. Nie jestem fachowcem ale sądzę, że mam prawo do krytyki o ile jest rzeczowa związana z pracą osoby krytykowanej.

dezyderyjczyk

To prawda- fachowcem to ty nie jesteś i pojęcie o grze aktorskiej tez masz niewielkie.

czarna63

A jakiś rzeczowy argument? W grze Błęckiej nie podoba mnie się to, że grając nie jest w stanie przekonać mnie do akcji. Zastanawia się nad kwestią a nie nad sposobem jej interpretacji. Oglądając ją bardzo często w wielu scenach mam takie wrażenie.

1. Nie jest to portal specjalistyczny a więc widzowie, przeciętni odbiorcy mogą napisać co im nie odpowiada i to właśnie uczyniłem.

2. Masz inne zdanie? Podziel się - może mnie przekonasz i spojrzę na to z innej strony.

huzar186

To ja akurat jestem w tych twoich niby 2 procentach.

huzar186

Czy wiesz, co to znaczy "seplenić"?
Podaj mi proszę link do fragmentu któregoś z filmów, gdzie wyraźnie słychać jej seplenienie.

Goha2013

Ja tez dołączę i chciałabym ten link, bo ja nie słyszę żadnego seplenienie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones