Guy PearceI

Guy Edward Pearce

7,7
28 026 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Guy Pearce

O tym, że taki aktor istnieje dowiedziałem się bardzo późno, mimo że zagrał w kilku dobrych filmach, u dobrych reżyserów. Poznałem go oglądając "Memento" 13 lat po premierze, przy czym wybór filmu był zupełnie przypadkowy. Macie podobnie z tym aktorem?

kubatogwiazda

Ja dowiedziałem się dopiero o nim gdy zagrał w ''Wehikule czasu'' choć produkcja średnia - To aktor ma na kocie ciekawe rolę, i powiem ci rzecze że jeżeli producenci Bonda chcą nas zaskakiwać to chętnie widziałbym go jako następca Craiga .

buterfly

IMHO na Bonda to ma trochę taki zje*any ten ryj. Ktoś bardziej zakapiorowaty by się przydał.

kubatogwiazda

Dla mnie ma właśnie taki zakapiorowaty wygląd - Nie jest takim elegancikiem na twarzy jak chociażby Brosnan :) .

buterfly

Ale Brosnan miał taki wiesz, błysk w oku, był cwaniaczkiem, szelmą. Generalnie każdy aktor wymyślał Bonda na nowo. A nie wiem co odkrywczego jednocześnie w przekonywujący sposób mógłby zagrać Pearce. Wydaje mi się że brak mu charyzmy, klasy, siły przebicia i się nie wyróżnia za bardzo czymkolwiek. Szanuję jednak Twoje zdanie, mogłoby być znacznie gorzej.

kubatogwiazda

Uważam że tym błyskiem w oku i zawadiackim uśmiechem to mógł się poszczycić pierwszy Bond czyli Sean Connery .

Co do braku charyzmy tez pozwolę się nie zgodzić - Wystarczy obejrzeć chociażby ''Memento'' .

Ale oczywiście to moja osobista ocena i każdy ma prawo do swego zdania, wiadomo też że kogo by nie wybrali jako następnego Bonda i tak wszystkich nie zadowolą .

kubatogwiazda

Ja miałam inaczej. Wypatrzyłam go w serialu McGregorowie,który pokazywała nasza tv już w latach 90-tych.Potem w filmie Randka z wrogiem i dalej śledziłam jego karierę. Był świetny w filmie Hrabia Monte Christo. To jeden z tych licznych "niewykorzystanych" aktorów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones