Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Moim zdaniem Haley najładniejszy był ok roku 2001....np. w Bożych skrawkach, podaj dalej albo szóstym zmyśle....A teraz też jeste przystojny ale nie jak kiedyś...brakuje mi Haleya sprzed paru lat.....Ale lubie oglądać filmy z tamtego okresu.....haley ma wielki talent aktorski...żadko które dziecko w wieku 4 czy 5 lat..zagrało by tak świtnie jak Haley w filmie...;);) Za to go podziwam....Może któraś/yś z was wie gdzie były kręcone boże skrawki..???:):):)Film świetny.....I kręcony w Poslce....wielki + .....Jak by Haley był jeszcze iedyś w Polsce to chętnie bym go zibaczyła co wydaje mi się niemożliwe....wkońcu mieskzam w Poznaniu..;);) Okey ja kończe..piszcie co śadzicie o mojej wypowiedzi pozdrawiam..;)

użytkownik usunięty
Mary_10

Teraz też jest boski ale masz rację w 2001 roku był najładniejszy(taki słodki dzieciaczek)

Tak ! Najpiękniejszy to był w "Podaj dalej" !! :*

użytkownik usunięty
Mary_10

Najpiękniejszy jest teraz
w kidactors ( czy jakoś tam) , na tym zdjęciu mhmh
a dzieciaczkiem to prześlicznym był ( zwłaszcza w Podaj Dalej), nie wiem, w tym filmie jakoś tak przyciąga..........
POZDRO DLA WSZYSTKICH :D

użytkownik usunięty

A widzieliście go w Bożych Skrawkach ???!!! Boski !!!!!

Mary_10

Piszesz... Wszystko co o nim myśle !! Tak mi go brakuje z np "Podaj Dalej" :( I z tych innych !! Wczoraj ogladalam "Boże Skrawki" On jest cudowny po prostu!! Nie chce żeby rosl.. Chyba sie w nim zakochalam.... ale....... z dzieciecych lat :( Dodaje cie do ulubionych uzytkownikow !! WIELKI BUZIAK FOR YOU!!!! :*:*:*:*:*:*:*:*

Mary_10

no kurde ja sobie tez myśle..szkoda ze rosnie :( w bozych skarkach lub szóstym zmysle mial taka niewinna i slodka buzke ze az ciarki przechodza, aaaahhhhhhhhhh :)))))

wysyłam kolejene buziaki dla wszystkich fanek tego genialnego Haley'a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!d laczego on jest tak daleko?!!!!cudowny chłopiec!

użytkownik usunięty
Divian

tak.. świete słowa.... ;* był taki śliczniusi ;****
Ale teraz też jest boski :D tylko niech już sie nie zmienia !! :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones