Haley Joel Osment

8,4
10 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Dlaczego sie zmienił na brzydkie kaczątko to proste ........... Alkohol + narkotyki = wypadek , odwyk i itd. popaczcie na fotki wklepujac na google był i przystojny ale po tym wszystkim przyryl i chyba wyszło na olewke z jego strony a szkoda ............

zyczliwy

A co z ludźmi którzy ćpają całe życie, a wyglądają świetnie? Po prostu nie każdy jest przepiękny i tyle. Nie każdemu chce się też codziennie ćwiczyć. Ja jestem facetem, wiec jego urody jako dziecka nie oceniałem nigdy, wygladał na dziwnego dzieciaka i tyle.

kryszti

Ten Pan jest leniwym grubaskiem, któremu nie chce się trzymać diety. Wysypianie się i unikanie dymu papierosowego również może odmłodzić buzię . Piszę to jako starzec o młodym wyglądzie, proszę Panów. Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Łatwo sobie oceniać co? A komu chce się trzymać dietę? Przecież to nieprzyjemne. Wysypianie się i unikanie dymu :D O czym my tu w ogóle mówimy? Jeden wygląda młodo, drugi staro. Niektórzy nie muszę robić nic by dobrze wyglądać, inni muszą robić to o czym piszesz. Ale to przecież musi być katorga.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones