Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Taki fajny chłopiec był, a teraz wygląda okropnie. Szkoda go i jego zmarnowanej już kariery.

3ndorfina

Dokładnie! Był takim uroczym dzieckiem. Obejrzałam "Szósty zmysł" i " Podaj dalej" gdzie jeszcze jest dzieckiem i pomyślałam, że musi wyglądać naprawdę super teraz. A tu dupa! Wygląda... niezachęcająco.

adziacmg

No "Szósty zmysł", "Podaj dalej", "A.I.Sztuczna Inteligencja", "Forrest Gump", a nawet "Boguś: mój przyjaciel na niby", to byly naprawde rewelacyjne role, no ale zaćpał, to niestety skopal sobie chlopak zycie, a mogl miec naprawde uslane rozami...

bierdus

No w Forreście Gumpie to rzeczywiście epokowa rola polegająca na oglądaniu telewizji...

BeeBee61

No dobra z Forrestem to może przesadziłem, bo się bardzo nie nagrał... chodziło mi o to po prostu, że był to jeden z rewelacyjnych filmów, w których on się pojawił, a że dosłownie na chwilę... no trudno.

BeeBee61

Racja hahahaha HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

BeeBee61

ja to wgl go nie pamiętam w forrest gump, chyba faktycznie miał sekundową rolę :D

3ndorfina

Grał syna Forresta. Jest jedna scena w której ogląda tv i tyle chyba.

BeeBee61

Scen jest kilka, bo poza oglądaniem telewizji jest jeszcze zabawa w parku czy oczekiwanie z ojcem na autobus szkolny. Fakt - za bardzo w tym filmie nie zabłysnął :P Jednak muszę przyznać, że sam jego wygląd wpasował mi się idealnie w rolę syna Forresta (Toma Hanksa). Po dzisiejszym seansie musiałam aż sprawdzić, czy w rzeczywistości nie są czasem spokrewnieni.

3ndorfina

szkoda mi go. mógł bardzo dużo osiągnąć. a co do wyglądu to był serio uroczym dzieckiem, niestety dziecięca twarz już mu została.

3ndorfina

to dobry chłopak był i mało pił

3ndorfina

Taki fajny, że wyglądał jakby miał FAS. Ładny to on nigdy nie był, ale za to zdolny. Ciekawe czy jeszcze błyśnie.

3ndorfina

A mi się podoba ;p

3ndorfina

Mi tez go szkoda bo zapowiadal sie swietnie.

3ndorfina

http://static.bezuzyteczna.pl/static/content/683aa190a733862a7455.jpg :(

anowi911

jejku, nie wiedziałam, że aż tak tragicznie jest.... :o

anowi911

168 cm to faktycznie "ogromny" facet :D

3ndorfina

No wygląda teraz strasznie, a był takim słodkim, uroczym chłopcem. Szkoda go...

3ndorfina

Wyglądał na dziwne, introwertyczne dziecko i niewiele się zmienił, są ludzie którzy gorzej wyglądają i mają gorsze życie i to ich bardziej powinno być szkoda.

3ndorfina

To prawda. Nie mam pojecia dlaczego dlaczego takie ladne dzieci potem wygladaja... duzo gorzej. Nie jest wyjatkiem - Culkinowie to samo.

użytkownik usunięty
cumartesi

Zwykły gość nie wiem o co awantura...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones