Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

Wystarczy,że wymienie dwa tytuły:"Szósty zmysł"i"AI Sztuczna Inteligencja".
W obu tych obrazach wzruszył mnie do łez i pokazał,czym jest prawdziwe aktorstwo.Chłopak ma przed sobą wielką karierę i ja z całego serca życze mu jak najlepiej.
Tak na marginesie to jest młodszy ode mnie o dwa lata tylko=)Ale wyrósł=)

Alexz_5

Co do "Sztucznej inteligencji", to osobiście uważam, że tam się zwyczajnie wydurnił. Grał strasznie sztywnie, wygłaszał idiotyczne kwestie, po prostu nieumiejętnie grał pseudo-pinokia i trudno się dziwić. Filmowi z tak idiotycznym scenariuszem (i do tego - o zgrozo - autorstwa Spielberga) nawet taki geniusz jak on, nie pomoże. Ja, zamiast "Sztucznej Inteligencji" wymieniłbym raczej "Podaj dalej".

Mega Szacunek.

Shiloh

taki film-nie jego wina, że nie był zbyt dobry.
Mi się z filmów z osmentem nasjmniej podobała "A.I", a najbardziej "szósty zmysł" i "podaj dalej".

Alexz_5

Wedlug mnie Sztuczna Inteligencja jest bardzo dobrym filmem. Nie wiem, dlaczego sie czepiacie. Film bardzo udany no i Osment zagral wspaniale.
moje ulubione filmy z nim to: na pierwszym miejscu Szosty Zmysl i A.I a na drugim Podaj dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones