Haley Joel Osment

8,4
10 779 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

A taka Emma Watson, ktora zagrala w 4 harrych potterach, ma 64, to jest smieszne, Haley ma nominacje do oskara, globa, a Emma... zenada
pozdrawiam

Mona

zgadzam się z Tobą, on jest genialny a taka Watson to... a szkoda gadac :) pozdro :D:D:D:D:D

Mona

Nie ma co się oszukiwać na filmweb wchodzę głupie dzieci które bezpodstawnie głosują na słabych aktorów i słabe filmy.

Aquariia

dobrzy aktorzy nie są doceniani-co tam jakaś Watson, ona gra tak sobie, a haley jest najlepszym dziecięcym(jeżeli można teraz tak powiedziec :D) aktorem.

Mona

Zgadzam sie z wszystkimi komentarzami powyzej.... Przeciez Haley to znakomity aktor i nie rozumiem dlaczego jest dopiero 215 miejscu! Moze inni nie doceniaja go ale moim zdaniem jest o 100% lepszy od Emmy. Pozdrawiam

JaWiemTySieDomysl

O wiele... filmy z nim są bardzo dobre, a jej nawet nie zaliczam do kategori aktorka... popieram was!

Rever

po prostu emma i jej koledzy z planu, są na topie-grają w komercyjnym filmie (filmach:D) i dlatego mają tak wysoki noty.
Ale ona i daniel nawet haleyowi do pięt nie dorastają...

veritaserum

Dzieki za poparcie, zauwazylam jeden katastroficzny błąd napisalam "ona", zamiast "on" w temacie :(

veritaserum

No właśnie ... Ale w sumie na tym zdjęciu moża się pomylić ;)
Co do samego Haley'a ... No co ja wam będę pisać, same już wszystko powiedziałyście. Dodam tylko, że osobiście odcinam się od głosowania na Emmę itd. (właściwie to nic ostatnimi czasy nie głosuję. Tak na wszelki wypadek ... ;)). No i nie wiem, czy określenie "głupie dzieci wchodzą na filmweb" jest właściwie ... Oni po prostu sa na topie, jak było wyżej. Niedługo spadną, bez obaw. Jeszcze tylko 3 części ... ;))

Kotylion

jej, jak można porównywać Haleya do Watson? przeciez to śmieszne!! Emma to jakas amatorka... Haley grał od małego i od początku swietnie:D zresztą Emma jest wyżej od wielu cenionych przeze mnie aktorów... i tych co mają oscary...np od mojego ulubionego Russella Crowe... i co dostał oscara? dostał. miał 3 nominacje? miał. i jest niżej od kogo? od nastolatki która grała w 4 marnych filmikach... ale to tylko przykład. Haley jest godny podziwu. Pięknie gra. Pięknie! Emmo, odejdź z listy!

Mona

Zgadzam się, zgadzam. Ale nie mówcie, że to małe nastolaty głosują na takich aktorów bo ja tez mam naście lat, lubię HP, a na pewno na nią nie zagłosuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones