Haley Joel Osment

8,4
10 776 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Haley Joel Osment

On jest bryzdki i nie umie grac tak jak daniel radcliffe.
Po co go yatrudniali , do takich filmow powinien byc daniel radcliffe.
jest zepsutym do szpiku kosci dyieciakiem.
ten obmieryz ryj o fuuujjjj ochyda y ocyami tak samo.

daniel radcliffe umie grac i jest najlepszy.
daniel powinien ga we wszystkich filmach.

kto lubi haleya?? kto?? nikt!
a do daniela sa tumy wielbicieli.

istny glupek z haleya!! :D:D:D:D

nie ma brzyszego chłopca od gupka haleya.
a daniel jest najładniejszy!! :D:D:D

poydro dla wsyzstkich (nie dla maggot) :D:D:D

użytkownik usunięty
ralph_3

no i jak zwykle modrze gadasz!!!!!!!!!!!!!!!! brawa dla ralpha!! Danielek jest piekny a Osment obrzydliwy!!!

pozdro
Julka:D

użytkownik usunięty

jasny gwint, ale z was dzieciaki- piękno jest elementem sugestywnym i zalezy od gustu. chyba w życiu nie widzieliście naprawde obrzydliwych dzieci... Haley nie jest brzydki, ma po prostu ciekawą twarz- inną niż inni, i w dużej mierze temu zawdziecza swoją popularność.
nie chcę tu jechać Daniela, choć coś bym o nim chętnie powiedziała, (niekoniecznie w 100 % negatywnego), ale to, jak wy jedziecie Osmenta, jest strasznie chamskie.
ale co ja wam bede morały prawić- weźcie spójrzcie kiedyś obiektywnie na jego grę aktorską, albo przestańcie mu zazdrościć, bo chyba w tym leży wasz problem.

winnetou

użytkownik usunięty

kretyn z ciebie, danielek zagrał w HP i co... gówno
jeb sie i tyle głupi pedale

użytkownik usunięty

Julka idiotko pokopalo cie ?? zamknij sie wreszcie i jak cos ci nie odpowiada to nie wchodz na to forum !!

EnTeRóóWa - ŻaRóóWa !!!!!!!!!!!!!!

ralph_3

Zgadzam się z moim przedmówcą, czy ktoś jest ładny czy brzydki, niestety nie wam to oceniać, bo "piękno" jest pojęciem względnym. Osobiście nie podoba mi się ani Daniel , ani Haley, jednakże ten drugi potrafii grać, a pierwszy?? Trudno jest mi ocenić jego grę sktorską , skoro widziałam go tylko we wszystkich narazie powstałych częsciach Harry'ego Pottera.....

użytkownik usunięty
ralph_3

ile ty ralph masz lat? 10? dużo sie pewnie nie pomyliłam?

ralph_3

Hm... Nie przeczę, że może Daniel Radcliffe jest bardzo ładny, bo uważam go za niezłe ciacho, ale... Nie mam w tym momencie wątpliwości, co do umiejętności gry filmowej Haleya... "Szósty zmysł", "Sztuczna inteligencja" ?? Te filmy są genialne właśnie dlatego, że on tam gra !! Przecież ile mógł tam mieć lat ?? Niezły gówniarz z niego był... A zagrał pierwszorzędnie !! Za to Daniel ?? Słuchajcie, naprawdę go lubię itede, ale... Wątpię, żeby wybrali go za talent... Chyba to, że jego tatuś zna Chrisa Columbusa i współpracował z nim przy "Kevinie samym w domu" i "Pani Dubtfire" nie jest chyba tylko drobnym zbiegiem okoliczności, nie ??

ralph_3

Aha... jeszcze jedno... Daniel jak narazie grał tylko w "Harry'm Potterze", a no i w "Davidzie Copperfieldzie", ale był wtedy gnojkiem... Miał też chyba w "Krawcu z Panamy" epizodzik... ale... Wątpię, żeby Harre'go Pottera można było oceniać kryteriami filmu... Ja książkę uwielbiam, ale film uważam tylko za pierdółkę, którą sięot tak se nagrało...

ralph_3

Całkowicie sie z Wami nie zgadzam!!!!!!! Daniel jest wstrętny !!! A Haley jest Cudowny !!!!!!!!!!!!!!!

ralph_3

Moim zdaniem to bardzo dobry aktor,gra naturalnie i swobodnie,nie zacina sie i nawet wtedy kiedy nic nie mówi sam wyraz jego twarzy,postawa i gesty sa idealnie dobrane do sytuacji...jego najwiekszy atut gry aktorskiej to niespotykana naturalność,miło mu z oczu patrzy,ma przyjemny wyraz twarzy.A wygląd...wiadomo rzecz gustu..
Mimo wszytko mam wrażenie,że wyrośnie z niego bardzo dobry aktor,który także bedzie mial juz porządny bagaż doświadczeń...gra w koncu od dziecka
pozdrawiam

ralph_3

Brak mi słów na skomentowanie tej.....wypowiedzi (swoją drogą beznadziejnej i prymitywnej)...Powiem tak: Daniel Radclife jest aktorem BEZNADZIEJNYM....gra drewnianie i nie przekonuje. Nie może się nawet równać z Haleyem...Ma tłumy wielbicieli? Może, ale są to zazwyczaj typowi ignoranci kina...

użytkownik usunięty
ralph_3

wydaje mi sie ze sie poprostu zakochalas w radcliffie;p moze masz nadzieje ze potarga ciebie swoja magiczna rozdzka(lol)

ralph_3

"On jest bryzdki i nie umie grac tak jak daniel radcliffe"

co do urody - kwestia gustu, co do gry to Haley rzeczywiscie nie umie grac jak Daniel, bo Daniel wogole nie umie grac. Haley nawet jak by chcial tylko stanac na planie i nic nie zagrac to by i tak pewnie mu to nie wyszlo ;) Wiec z drugim stwierdzeniem zgadzam sie calkowicie :)

ralph_3

Dupa. Haley wraz z tym co grał Kevina samego w domu i Eliahem Woodem (jako male dzieciaki) sąnajleprzymi aktorami dziecięcymi a Haley jest świetny i ma talent. Natomiast Daniel jest taki sobie i wogóle juz jest za stary do roli Harrego.

ralph_3

Nie odpowiadajcie na te glupie posty rapha czy kogos tam..
jego poziom inteligencji...

Marchef_w_butonierce

Haley im starszy tym brzydszy, niby nic do niego nie mam tylko poprostu uwazam że ma obleśny ryj :P sorx dla jego fanek,ale ja tam wole Devona Sawa :D, Radcliffe też może być, chociaż jego fryza w czarze ognia mnie dobija :/ wygląda jak jakiś niedorozwuj :]

Pozdrosy 4 all - :*

użytkownik usunięty
dtxd

'on jest brzydki i nie umie grac'
taaak, jasne... =/ a ty jestes glupia i nie umiesz myslec... =/

użytkownik usunięty
ralph_3

ale z ciebie debil, danielek zagrał w potterze i co... gówno.
a od Osmenta sie odpie....!!!

użytkownik usunięty

ech... zostawcie kochanego Haley'ka w spokoju ;(

ralph_3

Ej sorry, ale:
1. Wasz Danielek nie został nominowany do Oskara.
2. Osment gra w ambitnych filmach (np. Forrest Gump, Szósty zmysł) a nie w gniotach typu Harry Potter.
3. Porównując Osmenta i ,,Danielka" odrazu widać różnicę, który z nich lepiej gra.

Uroda się nie liczy (zwłaszcza że Daniel jak i Haley do pięknych nie należą)

klamka_werewolf

matko co za głupota!! haley jest zdolnym aktorem i gra w ambitnych filmach a nie takich szmiarach dla dzieciaków jak ten daniel czy jak mu tam.

ralph_3

ja pier.dole jakie te dzieci sa glupie! jestem zszokowany

ralph_3

Boże, Boże, Boże!
Dziecinko ile ty masz lat? 5? Daniel Radcliffe to DUPA I BEZTALENCIE. Haley to najzdolniejszy aktor sowjego pokolenia;) Daniel gra w dupnych filmach HP, haley gra we wspaniałych ambitnych filmach;) Haley jest genialnym aktorem powinnien dostawać więcej ról - radcliffe wogóle nie powinnien pokazywac się na dużym ekranie;)
Dziękuje;)
A co do urody - Daniel nie jest ładny! Jest obleśny! Naprawdę, bez obrazy, ale cholera mnie bierze jak słyszę takie teklsty;) Haley też nie jest zbyt piękny, ale nie przeszkadzami to wogóle. ma sympatyczną twarz. Zrestzą wygląd nie jest ważny! Nie trzeba być ładnym, by grać genialnie! A to, że ktoś ładnie wygląda nie oznacza, że jest dobrym aktorem!
I wiesz, więcej nie wyjeżdżaj z takimi tekstami, bo są poprostu śmieszne.
Sajonara;)

ralph_3

zgadzam sie z klamka w zupelnosci...mnie osobicie Haley przypomina malego zolwia :D ale go lubie a Daniel...jakos sie do niego nie przekonuje...nie lubie pottera bo to dla dzieci..:P

CoeurDor

Rany, ale mnie ten temat rozśmieszył ;]
Haley nadaje się do wszystkich ról. Daniel znany jest tylko z Pottera.
Haley też startował do tej roli, ale matka Daniela była znajomą reżysera ;p Ale do dobrze, że Haley nie dostał tej roli, bo i tak genialnie grał w "Sztucznej Inteligencji", "Podaj dalej", "Bożych skrawkach", "Szóstym zmyśle", "Wakacjach Waltera", no i w ogóle we wszystkich filmach ;D
I moim osobistym skromnym zdaniem- Haley jest naprawdę słodki =*

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones